Warszawa. Pierwszy eko sklep na Powiślu już działa

Niewielki, ale wypełniony po brzegi pierwszy sklep EKO na Powiślu jest już czynny. W ofercie BioBrain znajdziemy dokładnie 1465 produktów.

 
Powierzchnia jest niewielka bo raptem 20 m2, ale za to mamy dokładnie 1465 różnych produktów i ciągle ich ilość rośnie. Polecamy naprawdę spory wybór ziół – choć zielarnią nie jesteśmy. Możemy zaproponować również produkty bardzo niszowe, a jak trzeba szukamy dla Klientów nawet bardzo specyficznych produktów – zapewnia pomysłodawca i właściciel sklepu BiobrainMaciej Rybacki.

– W ofercie sklepu znaleźć można produkty kuchni makrobiotycznej, produkty bezglutenowe, bez cukru i laktozy, dla wegan i wegetarian, wyroby tradycyjne np. ryby z domowych zalewach, nabiał krowi, kozi, owczy, posiadamy wody z uzdrowisk, wielki wybór bakalii i suszy. Polecamy także ogromny wybór herbat w tym yerby, zielone, czerwone i białe (większość Fair Trade), kawy (także Fair Trade), kosmetyki i chemię ekologiczną oraz orzechy piorące. Już posiadamy patelnie ceramiczne a zaraz wprowadzamy ceramiczne misy i słoje do wyrobu kiszonek. Za ok. 2 tygodnie będziemy rozpoczynali handel warzywami. Z szacunku dla wszystkich, którzy nie jedzą mięsa, ten produkt sprzedajemy jedynie na zapisy – zwraca uwagę Maciej Rybacki, którego szczególna pasją są eko oliwy. 

– Jak tylko widzę gdzieś Eko oliwę lub nawet nie Eko ale bardzo wyszukaną, muszę ją mieć u siebie w sklepie – to pewnie mało racjonalne posunięcie bo mamy oliwy powyżej 100 zł za 250 ml ale co tam, fascynacja to fascynacja a jak trafi się taki sam człowiek jak ja to przynajmniej doceni nasz trud – mówi.

Właściciele sklepu są bardzo otwarci na sugestie klientów i rozmowy z nimi. – To konsumenci zaczynają kształtować nasz sklep. Jak czegoś potrzebują – my im to załatwiamy. Jak czegoś nie wiedzą – uczymy ich, jak czegoś my nie wiemy – uczą nas (i robią to bardzo bardzo chętnie i z szacunkiem) – zauważa Maciej Rybacki podsumowując pierwsze tygodnie działania sklepu. – Jeszcze wiele przed nami ale początki są bardzo obiecujące, jeśli tylko Klienci pozwolą nasz mały sklepik ma duże szanse by na stałe wpisać się w krajobraz zmieniającego się Powiśla – dodaje.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Sklep z żywnością EKO BioBrain znajduje się przy Al. 3-go Maja 7 w Warszawie. Godziny otwarcia:  pon-pt 9-19 i sob 9-15.

 
Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!

Brak postów do wyświetlenia