Warszawa. Pieluchy wielorazowe z dostawą do domu

 Pieluszkarnia – tak nazywa się uruchomiony właśnie serwis poduszkowy. Na czym polega pomysł? Pracownicy Pieluszkarni podjeżdżają pod drzwi, zabierają zużyty komplet pieluch wielorazowych i zostawiają czysty, świeżo uprany zapas.

Pomysł ten ma przekonać do wykorzystywania pieluszek wielorazowych zwłaszcza tych, którzy nie mają ochoty lub czasu na częste pranie. Za pośrednictwem pieluszkarni czynnością tą zajmie się profesjonalna pralnia, która obsługuje m.in. najbardziej znany warszawski szpital położniczy św. Zofii. Pieluszkarnia działa na terenie Warszawy.

 – Badania potwierdzają, że pieluszki z organicznej bawełny czy bambusa ograniczają odparzenia, nie zawierają szkodliwej chemii, ułatwiają trening czystości, a do tego są przyjazne dla środowiska i w efekcie tańsze, niż popularne jednorazówki. I chociaż nowoczesne wielorazówki są dużo prostsze w obsłudze niż babcina tetra z ceratką, to dla wielu mam barierą nie do przebycia jest perspektywa prania i suszenia – mówi Radek Dumański, założyciel Pieluszkarni.  – W Polsce Serwis Pieluszkowy to nowość, ale w Anglii czy Szwecji takie usługi działają właściwie w każdym mieście  – dodaje.

Serwis dostępny jest pod adresem: www.pieluszkarnia.pl 


Cotygodniowa porcja BioInformacji do Twojej skrzynki e-mailowej – zapisz się na nasz newsletter (lewy dolny róg strony)

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     Brak postów do wyświetlenia