Warszawa. Organic Farma Zdrowia z kolejnym marketem

Organic market ekologiczny przy ulicy Herbsta 4 w Warszawie to kolejny wielkopowierzchniowy sklep spółki Organic Farma Zdrowia. Znajduje się w nim kilka tysięcy produktów ekologicznych, żywność bezglutenowa, bez laktozy, wegetariańska i wegańska oraz bezcukrowa.


Nowo otwarty Organic market ekologiczny znajduje się na warszawskim Ursynowie, przy ul. Herbsta 4, obok stacji metra Stokłosy.

Będzie więcej ekomarketów

To drugi taki market naszej firmy w stolicy. W przyszłym roku chcemy uruchomić jeszcze większe delikatesy w podwarszawskim Konstancinie, szukamy także atrakcyjnych lokalizacji w innych dużych miastach Polski. Jest to zgodne z naszą strategią, która zakłada uruchamianie dużych marketów z bardzo szeroką ofertą produktów bio

– mówi Sławomir Chłoń, prezes Organic Farma Zdrowia.

Szeroka oferta świeżych produktów

Szczególne miejsce w ofercie marketu zajmują ekologiczne owoce i warzywa, jajka, nabiał, sery, pieczywo, mięso i wędliny- dostarczane codziennie prosto od producentów.  Produkty świeże uzupełnione są ofertą przetworów, produktów mącznych, ofertą śniadaniową, miodów, przypraw, herbat, kaw, słodyczy, napojów oraz wkrótce szerokiej oferty win (które będą dostępne po uzyskaniu stosownych zezwoleń).

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     
Świeże owoce i warzywa z upraw ekologicznych w Organic Market Ekologiczny przy ul. Herbsta w Warszawie

Organic Farma Zdrowia, ul. Herbsta 4 – godziny otwarcia, dojazd

Adres: ul. Stanisława Herbsta 4.

Godziny otwarcia
Od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 21:00,
w soboty od 8:00 do 20:00,
w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00.

Dostępny jest bezpłatny parking bezpośrednio przed sklepem.

Więcej zdjęć ze sklepu w naszej galerii

Organic Farma Zdrowia, czyli…

Organic market ekologiczny przy ul. Herbsta 4 został uruchomiony 19 września tego roku. W listopadzie 2017 roku w nowoczesnym biurowcu Q22 w Al. Jana Pawła II 22 przy skrzyżowaniu z ulicą Grzybowską spółka otworzyła pierwszy w Polsce BIO market połączony z ekologicznym Bistro o powierzchni blisko 500 metrów kwadratowych.

Organic Farma Zdrowia to największa w Polsce sieć sklepów z żywnością ekologiczną, czyli taką, która powstaje bez użycia nawozów sztucznych, środków ochrony roślin i zbędnych dodatków jak konserwanty, wzmacniacze smaku czy koloryzatory. W niemal 40 delikatesach stacjonarnych i on-line firmy, rocznie zakupy robi ponad milion klientów.

 

Brak postów do wyświetlenia