Warszawa. Ochota ma nową, ekologiczną przestrzeń

W kwietniu na warszawskiej Ochocie została otwarta nowa przestrzeń – EKOlogika. To miejsce łączy sklep z ekologiczną żywnością, kawiarnię oraz strefę warsztatową, w której odbywać się będą liczne wydarzenia podnoszące eko świadomość Klientów oraz dbające o ich rozwój osobisty.

W EKOlogice (sklep znajduje się przy ul. Opaczewska 43 lok.6) klienci napiją się ekologicznej kawy, zjedzą wyjątkowe ekologiczne desery, a także będą mieli okazję wziąć udział w licznych wydarzeniach, warsztatach i treningach. O wyjątkowość lokalu dba personel. Stanowią go eksperci w swoich dziedzinach – wykwalifikowani dietetycy oraz trenerzy personalni, którzy w każdym momencie służą poradą.

– Szukaliśmy ciekawej przestrzeni w zielonej okolicy, tak aby móc połączyć w niej trzy elementy: zakupy, porady, spotkania przy kawie. I tak powstała EKOlogika w okolicy Parku Szczęśliwickiego, którego uroki wykorzystujemy też podczas bezpłatnych treningów z trenerem personalnym. Naszym głównym celem jest prezentacja takich wyborów żywieniowych i dróg rozwoju osobistego, które pozwolą naszym Klientom żyć smacznie, zdrowo i świadomie! Dlatego oprócz zakupów pod okiem dietetyka, można w EKOlogice wypić kawę, a wieczorem skorzystać z treningu czy warsztatów edukacyjnych dla dzieci i dorosłych – mówi Aneta Sakowicz, właścicielka EKOlogiki.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Co: EKOlogika
Gdzie: ul. Opaczewska 43 lok.6, Warszawa
Godziny otwarcia: pn-pt 8 -21, sb 8-16
Internet: https://www.facebook.com/EKOlogikazywnoscekologiczna/ | www.eko-logika.org

Brak postów do wyświetlenia