Teraz czytasz...
Warszawa. Nowe otwarcia sklepów EKO w zachodniej części stolicy
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Warszawa. Nowe otwarcia sklepów EKO w zachodniej części stolicy

Avatar photo

Carrefour BIO i BioFamily planują nowe otwarcia w zachodniej części Warszawy. Polska sieć planuje otwarcie jeszcze w czerwcu, Francuzi jeszcze nie podają konkretnej daty i miejsca.

Przybywa sklepów eko w zachodniej części Warszawy

7 ekomarket BioFamily (2 w Warszawie) ma ruszyć na Woli, przy ulicy Karolkowej 28. Otwarcie zaplanowane jest na 27 czerwca. Bio Family Wola będzie czynne przez całą dobę. Sklep będzie umożliwał zakupy bezobsługowe z dostępem za pomocą aplikacji Bio Family.

Nowy sklep Carrefour BIO ruszy w jednym z warszawskich osiedli mieszkaniowych na Bemowie. W ofercie znajdą się produkty i usługi dostępne w pierwszym sklepie sieci przy ul. Marszałkowskiej 87. Sklep nr 2 ma też zajmować większą powierzchnię. Carrefour nie zdradza na razie terminu uruchomienia i lokalizacji supermarketu. Edit (29-05-2020):  Carrefour BIO na Bemowie znajdował się będzie przy ul. Pełczyńskiego 5, w pobliżu skrzyżowania z ul. Powstańców Śląskich i niedaleko pasażu należącego do sieci Tesco (informacja za „Tu Stolica” i Wiadomości Handlowe).

Sieci EKO na polskim rynku

Na Polskim rynku żywności ekologicznej działają obecnie wyspecjalizowane sieci. Zdecydowanie największa jest Organic Farma Zdrowia z 29 placówkami (w tym 2 biomarkety w Warszawie). 6 sklepów ma BioFamily, 3 Smak Natury (22 lutego 2020 ruszył także sklep na Woli, przy ul. Redutowej – w każdym ze sklepów Smak Natury bez problemu znajdziecie najnowszy numer Biokuriera). Sklep na Bemowie będzie 2 uruchomionym pod szyldem Carrefour BIO, ale z pewnoscią nie ostatnim.

 

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.