Teraz czytasz...
Warszawa. Nad Wisłą rusza Slow Market
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Warszawa. Nad Wisłą rusza Slow Market

Już w najbliższy weekend pierwsza edycja targu Slow Market. Do końca lata nad brzegiem Wisły, będą obywały się letnie targi spożywcze Slow Market, promujące lokalne, zdrowe i rozsądne podejście do konsumpcji.

Nadchodząca odsłona Slow Marketu odbędzie się na warszawskim skwerze Kahla, przy wyjściu z Metra Centrum Nauki Kopernik (obok warszawskiej Syrenki). W każdy weekend, od 16 maja aż do 13 września, będą się pojawiać tu miłośnicy dobrego jedzenia, którzy swoje produkty sprzedają tylko na niewielką skalę.

50 producentów żywności i restauratorów

Slow Market Nad Wisłą to targ spożywczy, podczas którego swoje produkty zaprezentuje 50 lokalnych producentów żywności i stołeczne lokale gastronomiczne.

Czego będzie można spróbować?

– Nie zabraknie domowych wędlin, nabiału, pieczywa, warzyw i owoców. Wyjątkiem od lokalności będą świeże ryby, które specjalnie na tę okazję przyjadą prosto znad morza. A to wszystko na miejscu i na wynos! Ale Slow Market Nad Wisłą to nie tylko miejsce, gdzie na świeżym powietrzu, nie śpiesząc się, zjemy śniadanie, obiad, a nawet wczesną kolację. Łączy on w sobie najlepsze tradycje lokalnych jarmarków z wesołą atmosferą pikniku z przyjaciółmi. Slow Market funkcjonuje w grupie inicjatyw kulturalno-rozrywkowych, dzięki czemu warszawiacy będą mogli uczestniczyć w towarzyszących mu imprezach, koncertach, spektaklach teatralnych i filmowych, targach mody czy też aktywnościach sportowych – zapowiadają przedstawiciele Grupy Slow, kótra jest organizatorem wydarzenia.

co:
Targi Slow Market

Zobacz także


gdzie: skwer im. Tadeusza Kahla w Warszawie.

kiedy: w każdy weekend, od 16 maja do 13 września br. w godzinach od 10 do 18 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.