Teraz czytasz...
W nowym Organic Coffee & more na warszawskiej Pradze gotuje dla Was uczestnik MasterChef
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

W nowym Organic Coffee & more na warszawskiej Pradze gotuje dla Was uczestnik MasterChef

Avatar photo

Każdy z 6 obecnie lokali tej sieci kawiarni z żywnością ekologiczną certyfikowaną wyróżnia się czymś wyjątkowym i jest unikatowy. Niedawno otwarta kawiarnia na ul. Grochowskiej 282 to pierwsze miejsce marki po prawobrzeżnej stronie Warszawy i zdecydowanie posiada autentyczny, praski klimat.

Tworzą go nie tylko oryginalne, ceglane ściany czy wysokie pomieszczenia starej kamienicy, w której mieści się kawiarnia, ale ciepło i swojskość miejsca, które da się wyczuć już od wejścia.

Franczyzową kawiarnię prowadzi dwóch przyjaciół – każdy ze swoją historią. Jarek – młody, ale doświadczony w gastronomii, pozytywny i zawsze uśmiechnięty miłośnik naturalnej i ekologicznej kuchni, do niedawna pracował w jednym z lokali Organic Coffee & more – tak, że zaraził się konceptem i postanowił otworzyć własną kawiarnię. I Adam – uczestnik drugiej edycji programu MasterChef, energiczny, z zacięciem i talentem do gotowania, co wykorzystuje w codziennym menu kawiarni.

Chłopaki od wejścia witają mocną, aromatyczną, dobrą kawą i pysznościami, które przygotowują na miejscu – codziennie można tu zjeść pyszną zupę gotowaną ze świeżych, ekologicznych, niepryskanych warzyw i owoców oraz tarty wypiekane na miejscu.

Goście mogą rozkoszować się śniadaniem, przekąską lub lunchem na wygodnych siedziskach z palet w jednej z dwóch sal, które składają się na ponad 80-metrową przestrzeń kawiarni. Za kawiarnią znajduje się wyjście na piękny, wewnętrzny dziedziniec, na którym planowany jest ogródek w sezonie letnim.

W Organic Coffee & more na ul. Grochowskiej 282 goście mogą cieszyć się smakiem najlepszej kawy w Warszawie (nagrodzona w głosowaniu internautów w 2014 r.!) z różnymi rodzajami mleka do wyboru (świeże ekologiczne krowie, kokosowe, migdałowe, owsiane, sojowe, ryżowe, bez laktozy i kozie), herbat lub świeżo zaparzanych ziół, smoothie i koktajli z warzyw i owoców, zdrowych i smacznych ciast i ciasteczek; na śniadanie kokosowej jaglanki z pieczonym jabłkiem, jogurtu z granolą czy kanapek, a na lekki lunch codziennie gotowanej na miejscu zupy lub tart na ciepło z sałatką. W menu znajdują się pozycje bezglutenowe, wegańskie i bezcukrowe. W niedługim czasie planowane są niedzielne cykle śniadaniowe.

W Organic Coffee & more na Grochowskiej zapytajcie również o drukowanego Biokuriera.

Zobacz także


co: Organic Coffee & More, Warszawa – Praga

Gdzie: ul. Grochowska 282

godziny otwarcia: pon – pt.: 7:30 – 20:00, sob. – ndz.: 10:00 – 20:00

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.