Teraz czytasz...
Targi Dobrego Jedzenia w Zielonej Górze 2015 – już znamy termin!
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Targi Dobrego Jedzenia w Zielonej Górze 2015 – już znamy termin!

Organizator Targów Dobrego Jedzenia zaprasza udział w II edycji tego wydarzenia. Odbędą się w Zielonej Górze 23-24 maja 2015 roku, w najbardziej prestiżowej hali miasta, czyli Centrum Rekreacyjno-Sportowym przy ul. Sulechowskiej.

Do kogo skierowane jest zaproszenie na Targi Dobrego Jedzenia

Targi są skierowane głównie do małych i średnich, lokalnych producentów żywności w całej Polsce, którzy stosują tradycyjne i ekologiczne metody produkcji swoich wyrobów. Podstawowy cel wydarzenia to zapoznanie mieszkańców Zielonej Góry z trendami w tej branży oraz pobudzenie świadomości jak ważne jest zdrowe odżywianie w odniesieniu do cywilizacyjnych chorób XXI wieku.

Podczas targów planowane są wykłady, warsztaty i pokazy w wykonaniu uznanych polskich autorytetów kulinarnych. Organizatorzy szacują , że imprezę odwiedzi około 5000 osób.

Kto wspiera wydarzenie

Impreza jest wsparta honorowym patronatem Marszałka Województwa i Prezydenta Miasta Zielona Góra. Patronat medialny objęły wszystkie główne media działające na terenie Zielonej Góry: Radio Zachód, Radio Zielona Góra, Gazeta Lubuska, Gazeta Wyborcza, RTV Lubuska, TVP Regionalna oraz ogólnopolski Biokurier. Planowane jest również studium dla dziennikarzy z branżowych gazet w kraju.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.