Teraz czytasz...
Vivaness rośnie i przeprowadza się do nowej hali
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Vivaness rośnie i przeprowadza się do nowej hali

Avatar photo

14. edycja Międzynarodowych Targów Kosmetyków Naturalnych Vivaness będzie największą w historii. Zaplanowana na 2020 rok edycja odbędzie się w nowej hali. Targi Vivaness od początku istnienia towarzyszą największym światowym targom żywności ekologicznej – BIOFACH.

Oba wydarzenia odbędą się w Norymberdze w dniach 12-15 lutego 2019. Przeprowadzka z hali 7A do nowo otwartej 3C, pozwala organizatorom na zwiększenie przestrzeni wystawienniczej.

300 wystawców z 40 krajów

Na Vivaness zaprezentuje się około 300 wystawców z 40 krajów. Targom towarzyszy rozbudowana część kongresowa oraz specjalne strefy dla produktów innowacyjnych, nowości oraz startupów.

Pozytywne opinie jakie do nas spływają utwierdzają nas w przekonaniu, że zainteresowanie kosmetyką naturalną nie słabnie. Nasze targi to jedyne wydarzenie, które reprezentuje rynek ekologicznych kosmetyków dopuszczanych w oparciu o przejrzyste kryteria

– mówi Danila Brunner, dyrektor Targów VIVANESS i BIOFACH.

Targi BioFach i Vivaness 2020. Rozkład hali
Targi BioFach i Vivaness 2020. Rozkład hali

BIOFACH & VIVANESS – najważniejsze liczby

W 2019 roku, na targach zaprezentowało się 3266 wystawców (283 z sektora kosmetyki naturalnej). Obie imprezy odwiedziło 51,488 odwiedzających ze 144 krajów.

Przeczytaj naszą relację

Targi odbędą się w dniach 12-15 lutego 2019 w Norymberdze a bieżące informacje znajdziesz na www.biofach.com

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.