Uzdrowisko Wysowa S.A. z własną linią kosmetyków

Uzdrowisko Wysowa S.A. wprowadza nowość – własną linię kosmetyków pielęgnacyjnych, opartą na naturalnych składnikach roślinnych oraz wysowskiej leczniczej wodzie mineralnej. Produkty będą dostępne w sprzedaży od Świąt Bożego Narodzenia.

W serii kosmetyków przeznaczonej do codziennej pielęgnacji znajdzie się pięć produktów:

  • płyn do kąpieli,
  • sól do kąpieli,
  • żel pod prysznic,
  • balsam do ciała,
  • krem do rąk i paznokci.

Wszystkie będą oparte na naturalnej leczniczej wodzie mineralnej z Wysowej-Zdroju, od lat wykorzystywanej w leczeniu uzdrowiskowym i bogatej w cenne składniki mineralne. Dodatkowo wysowskie kosmetyki będą zawierały naturalne składniki aktywne:

  • płyn do kąpieli i żel pod prysznic – m.in. ekstrakt z borowiny i melisy oraz kompleks nawilżający,
  • sól do kąpieli – olej ze słodkich migdałów oraz ekstrakt z igliwia sosny,
  • balsam do ciała – masło karite, ekstrakty z nagietka i rumianku, urea,  witaminę E i kompleks nawilżający,
  • krem do rak i paznokci – masło karite, urea (mocznik), olej ze słodkich migdałów, wosk pszczeli oraz ekstrakty z borowiny i skrzypu polnego.

Linię wysowskich kosmetyków będzie można kupić w obiektach Uzdrowiska, sklepie internetowym www.sklep.wysowianka.pl oraz aptekach, pensjonatach, hotelach w Wysowej i okolicy.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Wysowa-Zdrój to niewielka miejscowość uzdrowiskowa, położona w zachodniej części Beskidu Niskiego. Oprócz łagodnego, korzystnego dla kuracjuszy mikroklimatu oraz czystego, górskiego powietrza, największym jej bogactwem są podziemne złoża naturalnych, mineralnych wód, czerpanych obecnie aż z 14 różnych ujęć.Uzdrowisko Wysowa S.A. działa od 1959 roku.

Tradycje leczenia uzdrowiskowego w Wysowej-Zdroju sięgają aż XVIII w. Okres świetności uzdrowiska to przełom XIX i XX w. Tuż przed pierwszą wojną światową uzdrowisko zyskało europejską sławę, a jego wody porównywano do tych ze źródeł słynnego włoskiego Merano.

Profile lecznicze w Uzdrowisku Wysowa S.A. to choroby układu trawienia, choroby dróg oddechowych, cukrzyca, otyłość, choroby układu moczowego (nefrologia i urologia, w tym hemodializa i dializa otrzewnowa) oraz choroby ortopedyczno-urazowe.
Ofertę poszerzają możliwości Zakładu Przyrodoleczniczego, proponującego zabiegi z zakresu balneologii (np. kąpiel mineralną) oraz hydroterapii.

Z dobroczynnego działania wysowskich wód może obecnie korzystać niemal każdy, nie tylko w samym Uzdrowisku – są one dostępne w sprzedaży w wybranych sieciach handlowych i uzdrowiskach na terenie całej Polski oraz w sklepie internetowym.

źródło: materiały prasowe

Brak postów do wyświetlenia