Teraz czytasz...
Tychy. Targi EKOStyl już w ten weekend
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Tychy. Targi EKOStyl już w ten weekend

Możliwość spotkania z producentami, pokazy kulinarne, prelekcje dotyczące zdrowego stylu życia. W najbliższy weekend Targi EKOstyl zawitają do Tych. Impreza regularnie odbywa się także w Bielsko Białej.

– Targi EKOstyl są odpowiedzią na szybko wzrastające zainteresowanie konsumentów w aglomeracji śląskiej produktami i usługami prozdrowotnymi. Wszyscy jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, iż właściwa dieta, suplementacja i regularna dbałość o kondycję są gwarantami zdrowia i lepszego samopoczucia – tłumaczy Eugeniusz Kropka z Biura Promocji i Wystaw Astra, organizator wydarzenia.

– Pamiętajmy że być Eko to nie tylko dbać o swoje otoczenie. Starajmy się wprowadzić ekologiczne myślenie w każdą sferę naszego życia, nie zapominając, że hasło Eko ma wiele znaczeń. To nic innego jak: naturalne, zdrowe, nieprzetworzone oraz oszczędne. Bądźmy więc ekologicznymi, żyjmy w zgodzie z Sobą i z otaczającym nas światem, który dzięki naszym wyborom może być lepszym dla następnych pokoleń – dodaje.

Na targach EKOstyl prezentowana będzie m. in.:

● żywność naturalna, tradycyjna i ekologiczna, artykuły spożywcze, produkty regionalne,
napoje, soki, browary;
● gospodarstwa ekologiczne (produkty rolne, oferta agroturystyczna);
● wyroby rzemieślnicze i artystyczne;
● kosmetyki naturalne;
● ekologiczne środki czystości;
● moda ekologiczna, odzież, dodatki z materiałów naturalnych, len, bawełna;
● opakowania z materiałów naturalnych;
● sprzęt do poprawy kondycji oraz aktywnego stylu życia,
● produkty bezglutenowe i wegetariańskie;
● oferta dla ekorodziny.

Targom towarzyszyć będzie szereg specjalnych wydarzeń takich jak…

1. Cykl prelekcji na tematy zdrowego odżywiania, dietetyki itp., m. in. prelekcja p. Bożeny Kropki, dyplomowanej dietetyk nt.: Skuteczna terapia leczenia  alergii i chorób z autoagresji – przypadki kliniczne.

2. Strefa pokazów kulinarnych.

• W strefie tej przeprowadzane będą degustacje potraw regionalnych z Toskanii, Słowacji, Czech, Węgier, Bułgarii, Francji, Hiszpanii oraz regionalnej kuchni beskidzkiej.
• Specjalnym gościem Strefy Kulinarnej będzie Carlos Gonzalez Tejera, który wypowie się na temat: „Ryba to nie pokuta, rybka to rozkosz”, jak je przyrządzać oraz przeprowadzi pokazy kuchni latynoskiej. Pokazy kilka razy w ciągu dwóch dni targowych.
• Mistrz kulinarny Pan Wiesław Wróblewski serwować będzie poczęstunek kwaśnicy zbójnickiej przyrządzonej wg własnego przepisu.
• Wyjątkową atrakcją będzie pokaz przygotowania hiszpańsko–góralskiej paelli  w 3 odsłonach wraz z degustacją w wykonaniu Carlosa Gonzalesa Tejery oraz Wiesława Wróblewskiego.

3. Konkurs dla zwiedzających.

Po oddaniu kuponu konkursowego dołączonego do biletu można wygrać cenne nagrody. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 22 maja o godz. 16.00 w salce konferencyjnej
na terenie targów.

Nagrodą główną ufundowaną przez SPA APHRODITE wraz FAMILY TOUR będzie wSPAniały SPA weekend dla dwojga w kurorcie wód termalnych  Afrodyta na Słowacji w Rajeckich Teplicach

Najważniejsze informacje:

Targi odbędą się w dniach 21 – 22 maja br. w Tychach w obiekcie Stadionu Zimowego
przy ul. de Gaulle’a 2 codziennie w godz. od 10.00 do 18.00.

Bilet wstępu jest w cenie 5 zł, natomiast od 11 maja będzie dostępny E-bilet uprawniający do bezpłatnego wstępu na targi.

Więcej informacji na temat targów jest na stronie: www.targiekostyl.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.