Teraz czytasz...
Turniej Bio Tytanów. Farma Świętokrzyska wygrywa
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Turniej Bio Tytanów. Farma Świętokrzyska wygrywa

Avatar photo

Farma Świętokrzyska zwyciężyła Turniej Bio Tytanów. Przedstawiciele firm z branży żywności ekologicznej po raz piąty zmierzyli się w turnieju piłkarskim.

Wydarzenie odbyło się w Ćmielowie pod Ostrowcem Świętokrzyskim w sobotę, 11 czerwca.

W rywalizacji oprócz Farmy Świętokrzyskiej udział wzięły znane firmy z sektora żywności ekologicznej w Polsce, takie jak Bio Planet czy Zakwasownia.

Swoją drużynę wystawiła również Polska Izba Żywności Ekologicznej. Każdy z zespołów rozegrał 7 meczy trwających po 12 min. Po raz pierwszy w historii turnieju pierwsze miejsce zajęła Farma Świętokrzyska. Drugie przypadło firmie Bio Berry a trzecie zajęła ekipa Bartolini. W turnieju wzięłu również udział ekipy: Bio Planet, Zakwasowni, BioVeri i Pięć Przemian.

Zobacz także


Co roku z niecierpliwością oczekujemy na kolejny turniej. Przygotowania rozpoczynamy już wiosną, a powrót do ruchu na świeżym powietrzu po zimie zawsze sprawia nam wiele radości. Sport i zdrowa dieta to kluczowe elementy zachowania zdrowia. Wspólnie z innymi firmami z sektora żywności ekologicznej chcemy poprzez turniej promować takie podejście do życia. To także świetna okazja, żeby spotkać się w najlepszym gronie i wymienić spostrzeżenia na temat sytuacji na rynku oraz planów rozwoju sektora. Nasza wygrana w turnieju to tylko wisienka na torcie – mówi Łukasz Gębka, Prezes Farmy Świętokrzyskiej.

Turniej BioTytanów 2023

Kolejny Turniej Bio Tytanów odbędzie się w 2023 roku, tym razem w Zgierzu w województwie łodzkim.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.