Tarnowskie sklepy “Konfiturka” na sprzedaż

Tarnowska marka ekosklepów “Konfiturka” jest dostępna do kupienia. Pod szyldem działają dwa sklepy stacjonarne oraz sklep internetowy.

“Konfiturka” Zdrowe Delikatesy to miejsce, w którym znaleźć można zdrowe i doskonałej jakości produkty, m.in. warzywa, owoce, pieczywo, nabiał, jajka oraz mięso i wędliny.

Pomysł na biznes

Sklepy wyróżniają się bardzo dobrą lokalizacją. Pierwszy, zajmujący powierzchnię ok. 100 m2, znajduje się przy ul. Malczewskiego 4. To centrum miasta, tuż obok głównej ulicy, przy której zlokalizowanych jest wiele obiektów handlowo-usługowych.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Drugi sklep, nieco mniejszy, znaleźć można w najpopularniejszej tarnowskiej galerii handlowej Gemini Park Tarnów.

Oba obiekty działają ponad 2 lata, mają wielu stałych klientów i bardzo bogaty asortyment. Na półkach znaleźć można ok. 2 500 produktów, z których większość posiada certyfikat. Owoce i warzywa są dostarczane od lokalnych dostawców. W ofercie znajdują się produkty:

  • bezglutenowe,
  • wegetariańskie i wegańskie
  • niskobiałkowe,
  • bezcukrowe.

Dużą popularnością cieszą się produkty dla dzieci i niemowląt, m.in. słoiczki, kaszki, chrupki, słodycze bez cukru.

W sklepach “Konfiturka” dostępne są również kosmetyki naturalne, środki czystości przyjazne zdrowiu i środowisku oraz nawozy ekologiczne do roślin.

Na sprzedaż jest również sklep internetowy www.sklep.konfiturka.pl z pełnym asortymentem stacjonarnym. Odwiedzają go klienci lokalni, jak i mieszkańcy pozostałych regionów Polski. Ogromną popularnością online cieszą się kosze prezentowe ze zdrową żywnością, które można skomponować samodzielnie i zamówić ich wysyłkę w formie niespodzianki do osoby, którą chcemy obdarować. Do prezentu dołączany jest bilecik z życzeniami.

Sklepy rozwijają się bardzo dobrze. Klientów nieustannie przybywa. Wiele osób posługuje się już specjalną kartą ze stałą zniżką na cały asortyment. Wyjazd do innego miasta zmusza mnie do sprzedaży swojego biznesu. Na ODLEGŁOŚĆ nie będę w stanie się nim zajmować

– wyjaśnia Monika Mądel, właścicielka delikatesów “Konfiturka”. I dodaje:

Nasza marka jest rozpoznawana na lokalnym rynku i pozytywnie kojarzona. Klientom podoba się nasz system pracy, zaopatrzenia i dostaw. Udało się nam opracować skuteczny model biznesowy delikatesów ekologicznych, unikatowy na tarnowskim rynku.

Rynek żywności ekologicznej nieustannie się rozwija. Coraz więcej osób świadomie podchodzi do zagadnień związanych ze zdrowym stylem życia. Jeszcze kilka lat temu wielu Polaków nie miało pojęcia, czym zastąpić cukier lub w jaki sposób prawidłowo odczytywać etykiety. Dzisiaj konsumenci są zdecydowanie bardziej świadomi, dzięki czemu sklepy z żywnością ekologiczną mają ogromny potencjał.

Więcej informacji:
Monika Mądel
m.madel@konfiturka.pl
tel. 602 432 710

Brak postów do wyświetlenia