Teraz czytasz...
Targi Jubileuszowe 30 lat ABE Dystrybucja. Co w programie?
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Targi Jubileuszowe 30 lat ABE Dystrybucja. Co w programie?

Agnieszka Gotówka

ABE Dystrybucja świętuje 30-lecie działalności. Z tej okazji 2 czerwca odbędą się targi B2B, które dadzą możliwość zaprezentowania swojej oferty i nawiązania relacji biznesowych.

ABE Dystrybucja świętuje!

W tracie jubileuszowych targów B2B odbędą się degustacje i prezentacje artykułów spożywczych, produktów kuchni świata, zdrowej żywności, produktów ekologicznych oraz ziół i suplementów.

Wydarzenie to dobra okazja do tego, by spotkać się z producentami, zadać im pytania i wypróbować oferowane przez nich produkty: artykuły spożywcze, produkty kuchni świata, zdrową żywność, produkty ekologiczne oraz zioła i suplementy.

Odbędą się konkursy i wykłady na tematy związane z trendami w branży. Powstanie też strefa gastro.

Targi Jubileuszowe 30 lat ABE Dystrybucja odbędą się w Starej Zajezdni w Krakowie 2 czerwca 2022 r. (czwartek) w godzinach od 10.00 do 16.00. Osoby zainteresowane udziałem w targach B2B proszone są o kontakt: targi@abe.net.pl

Organizatorzy spodziewają się ok. 100 wystawców, którzy zaprezentują blisko 8000 produktów.

Zobacz także


O ABE Dystrybucja

Firma powstała w 1992 r. jako hurtownia spożywcza. W ciągu 30 lat działalności asortyment marki rozszerzył o produkty ekologiczne, zioła, herbaty, kuchnie świata i wiele innych produktów.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.