Teraz czytasz...
Targi EkoTrendy 2022. Ekoprodukty i rekreacja w Bielsku – Białej
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Targi EkoTrendy 2022. Ekoprodukty i rekreacja w Bielsku – Białej

Avatar photo

Ideą targów jest promowanie zdrowego, zgodnego z naturą stylu życia poprzez prezentacje ekoproduktów, terapii dla zdrowia i urody, aktywności sportowych, a także  upowszechnianie  nowych trendów w ekobranży – przekonują organizatorzy EkoTrendów.

Targi odbędą się 2-3 kwietnia 2022, w Bielsku-Białej w Hali pod Dębowcem, ul. Karbowa 26. Targi EkoTrendy 2022 w Bielsku-Białej to oferta dla producentów i handlowców branży ekologicznej, turystycznej i sportowej , którzy chcą pozyskać nowe kontakty i klientów.

Ekotrendy. Czego spodziewać się na targach?

Ideą targów jest promowanie zdrowego, zgodnego z naturą stylu życia poprzez prezentacje ekoproduktów, terapii dla zdrowia i urody, aktywności sportowych, a także  upowszechnianie  nowych trendów w ekobranży.

Wiosenny, przedświąteczny termin targów daje świetną okazję do promocji produktów firmy oraz bezpośredniej sprzedaży swoich wyrobów gościom targów – przekonują organizatorzy.

EkoTrendy. Co? Gdzie? Kiedy?

●   Targi odbędą się w Bielsku – Białej, w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem, przy ul. Karbowej 26,
●   Będą udostępnione do zwiedzania: codziennie od godz. 10.00 do 18.00.
●   Zapewniamy dogodny dojazd i bezpłatne parkingi w bezpośrednim sąsiedztwie Hali.

Zobacz także

Akademia Biokuriera

●   Dojazd – mapa dojazdu

Organizatorem wydarzenia jest Biuro Promocji i Wystaw Astra, doświadczony organizator targów ekożywności, ekoproduktów i zdrowego stylu życia.

Więcej informacji: targibielskie.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.