Teraz czytasz...
Targi EKOSTYL uruchamiają e-pasaż handlowy. Start 1 grudnia
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Targi EKOSTYL uruchamiają e-pasaż handlowy. Start 1 grudnia

Pandemia krzyżuje w tym roku szyki organizatorom wydarzeń targowych. Również odbywające się regularnie w Bielsko Białej targi EKOSTYL musiały zmienić formułę działania. Organizatorzy zapraszają do udziału w e-pasażu handlowym.

Udostępnimy miejsce, w którym wystawcy mogą zaprezentować swoje produkty w atrakcyjny sposób a  kupujący będą mieli możliwość poznania i zakupu wielu nowych, ciekawych  produktów z szerokiego asortymentu udostępnionych w Pasażu, a także pozyskania wyczerpujących informacji w bezpośrednim kontakcie – np. telefonicznie lub  na czacie z wystawcą.  Z uwagi na bliskość Świąt, poprzez Pasaż, będzie można dokonać świątecznych „zdrowych zakupów” oraz  zaopatrzyć się w niebanalne, oryginalne podarunki świąteczne. Mamy nadzieję, że uda się przynajmniej w jakimś stopniu odtworzyć ten specyficzny, ciepły  klimat ekotargów, tak wyczekiwany przez wystawców, a zwłaszcza odwiedzających targi gości. 

– zapowiada Eugeniusz Kropka z firmy Astra, która organizuje targi.

Bądź na bieżąco z tym co dzieje się na ekorynku, sprawdzaj dział EKORYNEK

E-pasaż potrwa od 1 do 31 grudnia 2020. Sprawdźcie stronę: www.pasazekostyl.pl

Debiut Pasażu w Internecie poprzedzi intensywna kampania promująca to wydarzenie prowadzona w oparciu o kontakty z odwiedzającymi kolejne edycje Targów Ekostyl, współpracę z partnerami branżowymi i biznesowymi a także doświadczenia i kontakty w mediach.

Biokurier jest partnerem medialnym wydarzenia.

Start już jutro. Damy znać.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.