Teraz czytasz...
Targi ECOTIME 2017 coraz bliżej
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Targi ECOTIME 2017 coraz bliżej

Podczas wystawy, która odbędzie się 8-9.04.2017 w Targach Kielce, będzie można zapoznać się z aktualną ofertą ekologicznych gospodarstw, producentów, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności ekologicznej i ekoproduktów.

Podczas Targów ECOTIME zaplanowano wydarzenia towarzyszące.

Jan Czaja ze stowarzyszenia GRUPA ODROLNIKA opowie o „Sprzedaży bezpośredniej żywności wysokiej jakości przez rolników”. Natomiast Pani Karolina Liberka New Business Deputy Director z Agencji Feno wygłosi prelekcję na temat „Trendów konsumenckich 2017! Co powinieneś zamówić na półki swojego sklepu.”

Gościem specjalnym targów EcoTime 2017 będzie Pani Dr n.med. Danuta Myłek, specjalista ALERGOLOGII I DERMATOLOGII. Doktor Myłek jest ekspertem w specjalistycznym magazynie dla alergików „HIPOALERGICZNI” oraz w programie zdrowotnym „Naturalnie” red. Agnieszki Cegielskiej w Dzień Dobry TVN. Podczas swojego niedzielnego wystąpienia uczestnikom targów EcoTime opowie jak „Zapobiegać powstawaniu i wspomagać leczenie nowotworów złośliwych”.

„Hipoalergiczna ściema” czyli jak zapobiegać alergiom to temat wystąpienia naszego kolejnego eksperta – Pani Żanety Geltz. Redaktor naczelna magazynu Hipoalergiczni przeprowadziła ponad tysiąc wywiadów ze specjalistami, naukowcami, ludźmi ze świata medycyny i certyfikacji. Bierze pod lupę etykiety produktów i niewiele z nich przechodzi przez ucho igielne kryteriów bezpieczeństwa dla alergików, dzieci i świadomych konsumentów.

Biokurier jest partnerem medialnym wydarzenia. Targi trwają od 8 do 9 kwietnia 2017 roku.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.