Teraz czytasz...
Łódź – Rzgów. Targi ECO-FIT w najbliższy weekend
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Łódź – Rzgów. Targi ECO-FIT w najbliższy weekend

 

Główną ideą Targów Eco Fit jest szeroko pojęta promocja zdrowego stylu życia, pielęgnacji urody i kondycji fizycznej. Dlatego na stoiskach zakupić będzie można zdrową żywność (w tym ekologiczną, organiczną) oraz naturalne kosmetyki. Nie zabraknie także produktów regionalnych, m.in. soków, serów, olejów, alkoholi, wędlin, kaw, herbat itp.

Goście targów będą mieli okazję zapoznać się z ofertami ponad 60 wystawców. Wstęp na targi jest nieodpłatny. Na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji, m.in. porady dietetyczne, konsultacje kosmetologiczne, pokazy tańca i sztuk walki oraz stoiska ze zdrową i ekologiczną żywością.

– Udział w Targach Eco-Fit to okazja do skorzystania z konsultacji dietetycznych i kosmetycznych, porad trenerskich. To również szansa, by zainspirować się pokazami fitness, zumby i pokazami tanecznymi. Wystawcy przedstawią bogatą ofertę zarówno poradni dietetycznych, jak i ośrodków sportowych i rekreacyjnych, klubów fitness, ośrodków spa&wellness, szkół tańca. Na wszystkich zainteresowanych czekać będą porady z zakresu medycyny naturalnej, kosmetyków i naturalnych produktów leczniczych oraz suplementów diety. Na specjalnie przygotowanych stoiskach zakupić będzie można: kosmetyki naturalne, sprzęt sportowy, sprzęt AGD, odzież sportową – zapowiadają organizatorzy.

CO: TARGI ECO-FIT!

GDZIE: Ptak Fashion City w Rzgowie k. Łodzi, budynek outletu

KIEDY: 17–18 stycznia (sobota, niedziela), godz. 9:00–17:00

WSTĘP WOLNY!

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.