Targi BioFach. Edycja 2020 na jeszcze większej powierzchni i w nowych halach

Nowootwarta hala 3C

Targi BioFach już w tej chwili mogą zaskoczyć rozmiarem, a w 2020 roku organizatorzy zapowiadają zwiększenie powierzchni. Zaprezentują również nowe, efektowne hale.

Najbliższa edycja BioFach & VIVANESS odbędzie się w dniach 12 – 15 lutego 2020.

Vivaness w nowym miejscu

Po raz pierwszy zmieni się lokalizacja targów VIVANESS, które do tej pory zawsze mieściły się w hali 7A. Tym razem zainteresowani kosmetyką naturalną będą kierować się do nowoczesnej, przestronnej hali 3C. Działa ona od listopada 2018 r.

Nowe hale z nagrodami

Co ciekawe, audytorzy z DGNB (Niemieckiego Towarzystwa Budownictwa Zrównoważonego) przyznali halom 3A i 3C certyfikat „platynowy” za ich zrównoważony projekt. Jego autorką jest londyńska architekt Zaha Hadid.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Według ekspertów DGNB na świecie nie ma innej hali wystawienniczej, która mogłaby sprostać standardom pokazanym przez hale 3C i 3A w Norymberdze.

Wraz z otwarciem hal 3A i 7A dla BIOFACH oraz przeniesieniem VIVANESS w hali 3C, możemy zaspokoić znaczny popyt ze strony obecnych wystawców na więcej powierzchni, a także zaspokoić popyt ze strony nowych wystawców. Dodatkowe hale pozwalają ZAPROPONOWAĆ kolejnym 400 wystawcom miejsce na połączonych targach

– mówi Danila Brunner, dyrektor BIOFACH i VIVANESS.

W 2019 na targach BIOFACH i VIVANESS ofertę prezentowało tam 3266 wystawców a targi odwiedziło ponad 51 000 odwiedzających.

Przeczytaj naszą relację: Biofach 2019: serce branży eko po raz 30. biło w Norymberdze! [relacja]

Brak postów do wyświetlenia