Teraz czytasz...
Targi BioFach. Edycja 2020 na jeszcze większej powierzchni i w nowych halach
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Targi BioFach. Edycja 2020 na jeszcze większej powierzchni i w nowych halach

Avatar photo

Targi BioFach już w tej chwili mogą zaskoczyć rozmiarem, a w 2020 roku organizatorzy zapowiadają zwiększenie powierzchni. Zaprezentują również nowe, efektowne hale.

Najbliższa edycja BioFach & VIVANESS odbędzie się w dniach 12 – 15 lutego 2020.

Vivaness w nowym miejscu

Po raz pierwszy zmieni się lokalizacja targów VIVANESS, które do tej pory zawsze mieściły się w hali 7A. Tym razem zainteresowani kosmetyką naturalną będą kierować się do nowoczesnej, przestronnej hali 3C. Działa ona od listopada 2018 r.

Nowe hale z nagrodami

Co ciekawe, audytorzy z DGNB (Niemieckiego Towarzystwa Budownictwa Zrównoważonego) przyznali halom 3A i 3C certyfikat „platynowy” za ich zrównoważony projekt. Jego autorką jest londyńska architekt Zaha Hadid.

Według ekspertów DGNB na świecie nie ma innej hali wystawienniczej, która mogłaby sprostać standardom pokazanym przez hale 3C i 3A w Norymberdze.

Wraz z otwarciem hal 3A i 7A dla BIOFACH oraz przeniesieniem VIVANESS w hali 3C, możemy zaspokoić znaczny popyt ze strony obecnych wystawców na więcej powierzchni, a także zaspokoić popyt ze strony nowych wystawców. Dodatkowe hale pozwalają ZAPROPONOWAĆ kolejnym 400 wystawcom miejsce na połączonych targach

– mówi Danila Brunner, dyrektor BIOFACH i VIVANESS.

W 2019 na targach BIOFACH i VIVANESS ofertę prezentowało tam 3266 wystawców a targi odwiedziło ponad 51 000 odwiedzających.

Przeczytaj naszą relację: Biofach 2019: serce branży eko po raz 30. biło w Norymberdze! [relacja]

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.