Teraz czytasz...
Targi Biocontracting z nowym terminem, EcoTime z nową datą i nazwą
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Targi Biocontracting z nowym terminem, EcoTime z nową datą i nazwą

Avatar photo

Uwaga na zmiany w targowym ekokalendarzu. Zmienia się termin przyszłorocznej edycji targów BioContracting. Nową nazwę i datę zyskały również kieleckie targi EcoTime. Sprawdźcie szczegóły.

Biocontracting tydzień później

Nowa data targów BioContracting to 18-20 maja 2018 roku (tydzień później).

W tym samym czasie w sąsiednich halach PTAK WARSAW EXPO planowane są Międzynarodowe Targi Zdrowego Stylu Życia – GoActive SHOW, o podobnym charakterze i zbliżonej prozdrowotnej tematyce, a zatem wspólny termin dla dwóch tak ciekawych imprez wystawienniczych zwiększy zainteresowanie i zagwarantuje dotarcie do jeszcze szerszego grona odwiedzających. Naszą intencją, jako organizatorów, jest jak najlepsze wykorzystanie potencjału wystawienniczego PTAK WARSAW EXPO i umożliwienie wszystkim gościom, którym bliskie są zagadnienia BIO i zdrowego stylu życia, skorzystania z szerokiej formuły tego wielkiego targowego wydarzenia. Równoległe imprezy mogą liczyć także na jeszcze mocniejszy pozytywny oddźwięk marketingowy w branżowych mediach i kampanii billboardowej.

Jak poinformowali organizatorzy, ustalenia, min. dot. rezerwacji oraz wyboru lokalizacji stoisk nie ulegają zmianie.

Pierwszy dzień BIOContracting 2018 będzie miał wymiar wyłącznie branżowy B2B (wstęp dla handlowców z zaproszeniami), kolejne dwa dni przebiegną w otwartej formule B2C, gdzie szerokie grono konsumentów uczestniczyć będzie w BIO show, z degustacjami i pokazami.

Był EcoTime i luty jest Eco-Style kwiecień

Kieleckie Targi EcoTime zmieniają natomiast nazwę na Eco-Style Salon Produktów a nowy termin wydarzenia to 20-22 kwietnia 2018.

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.