Teraz czytasz...
Targi Bio Planet zainaugurowane z sukcesem. Znamy datę następnej edycji
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Targi Bio Planet zainaugurowane z sukcesem. Znamy datę następnej edycji

Avatar photo

600 odwiedzających (tylko z branży) z ok. 200 ekosklepów z całej Polski, 83 wystawców – zarówno odwiedzający jak i przedstawiciele organizatora nie kryli zadowolenia. Pierwsze Targi Bio Planet za nami – są już pierwsze wnioski i plany na przyszły rok.

Targi Bio Planet odbyły się 13 maja 2017 w hali EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego) w Warszawie.

100% BIO i tylko dla przedstawicieli branży

Była to impreza wewnętrzna. Do udziału zaproszeni zostali dostawcy z polski i zagranicy oraz współpracujące z Bio Planet ekosklepy. Odwiedzający mogli zakupić wybrane towary po atrakcyjnych, promocyjnych cenach.

Była to także świetna okazja do poznania nowości produktowych i bezpośredniego spotkania z przedstawicielami producentów – w przypadku dostawców zagranicznych to spora atrakcja.

Sylwester Strużyna

Zainteresowanie było duże, szczególnie biorąc pod uwagę, że impreza była organizowana przez Bio Planet po raz pierwszy. Do mocnych stron Targów Bio Planet zaliczam przede wszystkim to, iż była to pierwsze Targi w Polsce, na których nie było miejsca dla produktów tradycyjnych nie mających certyfikatu bio. Wiemy co należy poprawić, na podstawie burzy mózgów naszego zespołu określiliśmy kilkanaście obszarów wymagających skorygowania. Jestem przekonany, że przełoży się to na jeszcze większe zainteresowanie Targami Bio Planet w przyszłym roku

– podsumowuje Sylwester Strużyna, prezes Bio Planet S.A.

Przyszłoroczne Targi Bio Planet również w maju

Następna edycja Targów Bio Planet odbędzie się również w Hali EXPO XXI w Warszawie, w sobotę 12 maja 2018 r.

Już dzisiaj zapraszam sklepy oraz wystawców do skorzystania z okazji do bardzo efektywnej promocji produktów w formule targów wyłącznie dla profesjonalistów z naszej branży

– mówi Sylwester Strużyna.

Zdjęcia z targów

Zobaczcie kilka ciekawych, targowych kadrów w naszej galerii oraz przygotowany przez Bio Planet film

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.