Teraz czytasz...
BeFree – Targi Alergii i Produktów Free From już w grudniu
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

BeFree – Targi Alergii i Produktów Free From już w grudniu

Agnieszka Gotówka

Zapraszamy na wyjątkową imprezę BeFree  – Targi Alergii i Produktów Free From. Odbędzie się 1-2 grudnia 2018 roku w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Gwarantujemy, że będzie to spotkanie obfitujące w wiele atrakcji, zarówno dla wystawców, jak i osób zainteresowanych nowinkami dietetycznymi, najnowszymi produktami, metodami terapii, rehabilitacji, czy też suplementacją atestowanymi preparatami.

Czy wiesz, że szeregi alergików rosną z roku na rok? Obok predyspozycji genetycznych, decydują o tym m.in. zmiany klimatu i narastające zanieczyszczenie powietrza, także w rejonach upraw lub hodowli.

W rezultacie obserwujemy pogarszającą się jakość żywności, zwłaszcza produktów wysoko przetworzonych. To wszystko powoduje spadek odporności immunologicznej, nie tylko wśród populacji wielkomiejskiej. Produkty codziennego użytku, kosmetyki, środki czystości, czy inne wyroby chemii gospodarczej również stanowią dla nas potencjalne zagrożenie. Na szczęście wzrasta świadomość problemu alergii oraz potrzeby zmiany stylu życia, w tym diety, np. na bezglutenową. Także tzw. ekologiczny styl życia staje się coraz bardziej popularny. Chcemy bardziej dbać o środowisko.

Targi Alergii i Produktów Free From – dlaczego warto je odwiedzić?

W tym kontekście szczególnie ważne jest korzystanie z bezpiecznych produktów, które pozbawione są alergenów wywołujących objawy choroby. Dostęp do nich bywa ograniczony, ponadto nie zawsze potrafimy je rozpoznać na sklepowej półce. Znaleźliśmy jednak sposób, aby stworzyć ich producentom możliwość zaprezentowania oferty i wymiany doświadczeń, a ludziom poszukującym inspiracji do zdrowego stylu życia, zapewnić konsultacje ekspertów oraz solidną porcję wiedzy na temat profilaktyki alergii. Stąd pomysł na Targi Alergii i Produktów Free From.

W odrębnej strefie targowej pod nazwą Vital Days, podzielonej na podstrefy Food, Eco, Med i Fizjo, swoją ofertę przedstawią firmy specjalizujące się w wyrobie zdrowej żywności oraz ekologicznych produktów codziennego użytku, sprzętu oraz usług medycznych i rehabilitacyjnych. To gratka dla tych, którzy – choć nie skarżą się na żadne dolegliwości – szukają inspiracji do zmiany stylu życia na bardziej zdrowy. Będą oni mogli wykonać testy alergiczne, skorzystać z porad specjalistów oraz rozkoszować się degustacją potraw przyjaznej alergikom „kuchni free from”.

Targi BeeFree poprzedzone są mocną kampanią promocyjną w mediach tradycyjnych oraz Internecie. Gwarantuje to obecność wielu wystawców i tysięcy ludzi, pragnących poznać oraz kupić zdrowe, bezpieczne produkty w okazyjnych cenach. To wydarzenie na wielką skalę, którego nie można przegapić! Będzie to udany weekend, pełen zdrowych inspiracji i ciekawych kontaktów!

Więcej informacji na stronie wydarzenia. 

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.