Teraz czytasz...
Takie zdrowe. Koncept działa już w 100 sklepach
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Takie zdrowe. Koncept działa już w 100 sklepach

Avatar photo

Takie Zdrowe to strefa z produktami m.in. BIO, VEGE, „BEZ CUKRU”. Koncept pojawia się zarówno w supermarketach, jak i w mniejszych sklepach ogólnospożywczych na terenie całej Polski. Klienci wybierać mogą spośród 2000 wyselekcjonowanych produktów.

Na czym polega koncept Takie Zdrowe?

Takie Zdrowe to idea, która przybrała kształt strefy produktów z tzw. zdrową żywnością, dostępnej w dobrych sklepach w całej Polsce. Produkty są łatwe do zlokalizowania na półce, starannie wyselekcjonowane i przypisane do odpowiednich kategorii, między innymi: BIO, VEGE czy też „BEZ CUKRU”. Koncept realizuje firma dystrybucyjna Merkury S.A.

Dla supermarketów i zwykłych sklepów

Projekt Takie Zdrowe został pomyślany tak, aby mogły w nim uczestniczyć placówki o różnych powierzchniach, zlokalizowane w całym kraju. Stąd duża różnorodność ekspozycji, jakie mogą się w nich pojawić – od niewielkich standów, przez drewniane regały, aż po duże strefy modułowe. Klienci mogą wybierać spośród 2000 indeksów. Żywność ekologiczna to 25% całego asortymentu

– mówi Tomasz Krupski, kierownik kategorii zdrowa żywność w Merkury S.A.

Jak działa certyfikacja ekologiczna? Krok po kroku

Klienci mogą wybierać spośród 2000 indeksów. Żywność ekologiczna to 25% całego asortymentu

Takie Zdrowe to już 100 sklepów

Projekt Takie Zdrowie wystartował na przełomie lipca i sierpnia. Obecnie bierze w nim udział już ponad 100 sklepów, przy czym liczba ta sukcesywnie się powiększa.

Takie Zdrowe to nie tylko strefa w sklepie, ale również działania kierujące bezpośrednio do konsumenta. Koncept ma za zadanie inspirować i tworzyć społeczność, która potrafi rozróżnić odżywianie się od jedzenia.

Szczegółowe informacje o tej inicjatywie oraz listę placówek, które się do niej włączyły można znaleźć na stronie internetowej: takiezdrowe.pl.

Merkury SA to dystrybutor i importer produktów z kategorii tzw. zdrowej żywności. W ofercie znajdują się także produkty z certyfikatem ekologicznym.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.