Teraz czytasz...
Sztyfty przeciwsłoneczne bez plastiku. Nowość od We Love The Planet  
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Sztyfty przeciwsłoneczne bez plastiku. Nowość od We Love The Planet  

Sztyft przeciwsłoneczny We Love The Planet jest przyjazną dla środowiska alternatywą dla tradycyjnych filtrów przeciwsłonecznych. Jego dodatkowym atutem jest opakowanie, czyli tuba wykonana w 100% z papieru.

Sztyfty dostępne są w dwóch wersjach:
Krem w sztyfcie z filtrem SPF 20 zapewnia aż 95% ochronę Twojej skóry przed słońcem, a SPF 30 w 97%. Chronią przed promieniami UVA oraz UVB. Są wodoodporne. Łatwo się je nakłada i rozprowadza na skórze.
Marka We Love The Planet do produkcji sztyftów przeciwsłonecznych nie używa wody. Kremy nie są wodniste, jak wiele innych produktów przeciwsłonecznych.
– Idealnie nadaje się na podróż, w tym do noszenia w bagażu podręczny. Jest bardzo wygodny w użyciu, a kartonowa tuba skutecznie chroni przed zgnieceniem – przekonuje Małgorzata Poloch ze sklepu internetowego drogeria-ekologiczna.pl (dystrybutora sztyftów).

We Love The Planet – certyfikaty

Jakość kremu przeciwsłonecznego We Love The Planet została potwierdzona przez znaczące międzynarodowe instytucje certyfikujące. Krem uzyskał certyfikaty Natural Cosmetics Standard (NCS) Vegan oraz Eco-Control. To daje gwarancję, że mamy do czynienia z kosmetykiem naturalnym, odpowiednim dla wegan.
Kremy zawierają wyłącznie naturalne, mineralne filtry UV (tlenek cynku i dwutlenek tytanu), które zapobiegają infiltracji skóry przez słońce. Ponieważ stosowane są naturalne filtry przeciwsłoneczne, produkt jest zgodny z przepisami dotyczącymi ochrony raf koralowych.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.