Teraz czytasz...
4 market Bio Family w Konstancinie. Następna Warszawa?
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

4 market Bio Family w Konstancinie. Następna Warszawa?

Agnieszka Gotówka

Na sobotę 16 lutego zapowiedziano otwarcie supermarketu Bio Family w Konstancinie-Jeziornie. To już czwarta lokalizacja polskiej sieci oferującej wyłącznie certyfikowane produkty oraz drugi po Bio Family Poznań całodobowy i bezobsługowy supermarket w Europie.

Supermarket Bio Family w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornie zlokalizowany będzie przy ul. Warszawskiej 79. Obecnie trwają prace aranżacyjne.

Czwarty sklep Bio Family

Bio Family to polska sieć supermarketów. Oferuje ponad 6 tysięcy certyfikowanych produktów ekologicznych. W sprzedaży jest świeże mięso i wędliny, sery, nabiał, owoce i warzywa, pieczywo, przyprawy, kawy i herbaty oraz artykuły spożywcze dla dzieci i niemowląt. Oferta kierowana jest również dla wegan i osób na diecie bezglutenowej.

Na półkach nowo otwartego sklepu Bio Family znajdziemy również ekologiczne kosmetyki i środki czystości (płyny do mycia, do zmywarki, do podłóg, proszki do prania i płukania).

Trzy pozostałe supermarkety Bio Family z powodzeniem funkcjonują w Poznaniu, Swarzędzu i we Wrocławiu. 

Otwarcie sklepu Bio Family w Konstancinie-Jeziornie zapowiedziano na 16 lutego. Na pierwszych klientów pracownicy czekać będą od godziny 9.00.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.