Smart Foodies Accelerator – szansa dla ekożywieniowych start-upów

Masz pomysł na produkt, usługę, oprogramowanie, aplikację lub proces z obszaru żywienia, żywności funkcjonalnej, odżywek, wellbeing, fitness, sportu, healthcare, life science oraz agri-tech? Chcesz spróbować swoich sił i wprowadzić swój pomysł na rynek? Zgłoś się do Smart Foodies Accelerator.

Trzy najlepsze zespoły spośród zgłoszonych dostaną niepowtarzalną szansę na wzięcie udziału w programie akceleracyjnym. Podczas projektu uczestnicy wezmą udział w warsztatach poprowadzonych przez Startup Academy oraz dzięki ich pomocy stworzą swój model biznesowy. AmerPharma oferuje swoje zasoby do pracy nad rozwiązaniem, dzięki którym uczestnicy stworzą prototyp i wprowadzą swój produkt na rynek w 21 krajach. W trakcie realizacji projektów uczestnicy będą mogli liczyć na wsparcie mentorskie ekspertów z obu firm.

Szansa na udział w prestiżowych targach

Na koniec programu uczestnicy przedstawią swój projekt przed jury, a zwycięzca będzie mógł zaprezentować swoją innowację na targach sportowych FIBO 2018 w Kolonii oraz na największych na świecie targach żywności funkcjonalnej Vitafoods w Genewie.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Firma AmerPharma zaproponuje zwycięzcy również dalszą współpracę w formie stworzenia nowej spółki lub odkupienia projektu.

Więcej informacji

Więcej szczegółów na stronie www.smartfoodies.pl i wyślij swój formularz zgłoszeniowy. Trzeba się spieszyć. Zgłoszenia do 20 listopada!

Brak postów do wyświetlenia