Teraz czytasz...
Skuteczna komunikacja w eko firmie tematem Akademii Biokuriera
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Skuteczna komunikacja w eko firmie tematem Akademii Biokuriera

Niech o Tobie usłyszą, czyli skuteczna komunikacja eko firmy  – to temat warsztatów, które w ramach Akademii Biokuriera przeprowadzimy podczas targów Natura Food. Zapraszamy 4 października 2014!

Zajęcia zaczynają się w sobotę 4 października o godzinie 12. W programie:

Adam Turowiec: Jak zaistnieć w blogosferze? Współpraca małych eko producentów i właścicieli sklepów, restauracji z bloggerami kulinarnymi

Karol Przybylak: Przyciągaj media czyli współpraca z mediami „tradycyjnymi”. Jak wykorzystać narzędzia PR, czy, gdzie i jak się reklamować?

Maria Zubowicz: Obraz mówi więcej niż słowo – sztuka doboru zdjęć i grafik do prezentacji produktów i komunikatów

Adam Turowiec: Skuteczne działania w mediach społecznościowych

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale należy dokonać wcześniejszych zapisów. Na chętnych czekamy do 15 września 2014. Liczba miejsc ograniczona.
Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie akademiabiokuriera.pl

Akademia Biokuriera to projekt edukacyjny naszej redakcji – podczas najróżniejszych targów i wydarzeń przeprowadzamy szkolenia i warsztaty dotyczące marketingu żywności ekologicznej i tradycyjnej a także prelekcje informacyjne dla konsumentów. Regularnie współpracujemy z Międzynarodowymi Targami Łódzkimi. Akademia gościła także na targach Regionalia. Jesteśmy chętni do współpracy z Lokalnymi Grupami Działania i stowarzyszeniami w zakresie szkoleń rolników, przetwórców i konsumentów. Szczegóły na akademiabiokuriera.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.