Teraz czytasz...
Rusza Organic Zielone Oko – sklep, bistro i piekarnia w jednym
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Rusza Organic Zielone Oko – sklep, bistro i piekarnia w jednym

Na warszawskiej Saskiej Kępie uruchomiono pierwszy sklep pod marką „Organic Zielone Oko”. Ten i następne sklepy sieci mają oferować żywność ekologiczną możliwie niedaleko miejsca zamieszkania.

Pierwszy sklep otwarto 10 września 2014 przy ul. Zwycięzców 32 w Warszawie (Saska Kępa). To sklep typu convenience – oferujący konsumentom ekologiczne produkty niedaleko miejsca zamieszkania. Lokal ma również część bistro serwujące kanapki, koktajle i soki owocowo-warzywne oraz kawę i herbatę –  wszystko na bazie ekologicznych półproduktów. Lokal posiada także mini piekarnię, gdzie na oczach klientów wypiekane jest różnorakie pieczywo, a w szczególności francuskie bagietki – wszystko na bazie składników z certyfikatem BIO. W Organic Zielone Oko można także wypić kawę, zjeść przekąskę a nawet skorzystać z darmowego WiFi.

Jak przekonują przedstawiciele Organic Farma Zdrowia, firmy która jest właścicielem konceptu Organic Zielone Oko, model sklepów convenience, sprawdził się m.in. w Stanach Zjednoczonych i w krajach azjatyckich. Obecnie bardzo dobrze rozwija się również w Polsce.

– My zrobiliśmy krok jeszcze dalej, oferując Klientom w pobliżu ich domu niezwykle bogaty wybór świeżych produktów ekologicznych w tym ciepłe pieczywo oraz bistro we włoskim stylu, które również oferuje wszystko w wersji ekologicznej. A co będzie największym zaskoczeniem to, to że wszystko w naszym bistro jest po cenach rynkowych! Zakupy spożywcze realizowane są zazwyczaj codziennie, często w pośpiechu w drodze do lub z pracy, lub bez możliwości czy chęci oddalania się od domu – dlatego staramy się wyjść naprzeciw potrzebom naszych”– mówi Sławomir Chłoń, prezes Organic Farma Zdrowia.

Szukasz aktualnych informacji z rynku żywności ekologicznej? Sprawdź dział BIO HANDEL

źródło: Organic Farma Zdrowia

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.