Rusza ogólnopolski konkurs na najlepszy sklep z eko żywnością i najlepszego eko sprzedawcę.

Czym powinien wyróżniać się godny polecenia sklep z żywnością ekologiczną oraz kompetentny sprzedawca? – być może w odpowiedzi na te pytania pomogą wyniki konkursów, które organizuje Stowarzyszenie Polska Ekologia we współpracy z Międzynarodowymi Targami Łódzkimi.

W konkursie na najlepszy sklep z  żywnością ekologiczną  może wziąć udział każdy sklep mający choć 1% produktów bio w swoim asortymencie. Dodatkowo właściciele sklepów, mogą zgłosić swoich 2 pracowników, do konkursu na najlepszego eko-sprzedawcę.

Do wygrania:

  • Miejsce I – Voucher o wartości 3000zł na zakupy w ZM Jasiołka, 6m2 stoisko z zabudową modułową NATURA FOOD 2014 + pakiet VIP na wydarzenia, które będą miały miejsce podczas NATURA FOOD 2014 oraz 50% zniżki na certyfikację przez jednostkę certyfikującą Ekogwarancja PTRE.
  • Miejsce II – Voucher o wartości 1500zł oraz 50% zniżki na certyfikację ufundowany przez jednostkę certyfikującą Ekogwarancja PTRE.
  • Miejsce III – Voucher o wartości 500zł na zakupy w Runoland oraz 50% zniżki na certyfikację przez jednostkę certyfikującą Ekogwarancja PTRE.

Nagrodą dla najlepszego eko sprzedawcy jest voucher o wartości 2500zł na wycieczkę

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Dodatkowo dla głosujących i ,,polubiących” fan page Zdrowa żywność to jest to! ).

Członkowie Stowarzyszenia Polska Ekologia oraz Międzynarodowe Targi Łódzkie przewidziały nagrody niespodzianki. Będą to gadżety i produkty ekologiczne oraz wejściówki na imprezy towarzyszące targom Natura Food 2013r.

Biokurier jest partnerem medialnym konkursu.

Więcej informacji w regulaminie konkursu na stronach:
http://zdrowazywnosctojestto.cba.pl/
http://www.polskaekologia.org/
http://www.targi.lodz.pl/
oraz na facebooku:

Brak postów do wyświetlenia