Teraz czytasz...
Rusza nowa usługa dowozu lokalnych produktów pod drzwi [Warszawa]
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Rusza nowa usługa dowozu lokalnych produktów pod drzwi [Warszawa]

Na początku października w Warszawie i okolicach rusza StraganRolnika.pl. To sklep online z szerokim asortymentem produktów żywnościowych. Twórcy zapowiadają, że ok 70% oferty stanowić będzie żywność ekologiczna.

Asortyment, który rano dostarczany jest do magazynu, tego samego dnia trafia prosto pod drzwi klientów w Warszawie i okolicy. Zakupy dowożone są przez kierowców firmy w specjalnych samochodach z odpowiednimi warunkami chłodniczymi. Własna flota zapewnia dbałość o dostarczane zamówienia.

Czytaj więcej na temat: rynek żywności ekologicznej

Stworzyliśmy Stragan Rolnika z myślą o wszystkich osobach, które szukają miejsca w sieci, gdzie mogłyby w jednym miejscu zrobić zakupy spożywcze do domu. Tak wyselekcjonowaliśmy kategorie produktów, aby pomagały dbać o zdrowie, odporność i kondycję organizmu. Współpracę nawiązujemy z zaufanymi dostawcami, których wyróżnia lokalne pochodzenie, dbałość o jakość oraz smak żywności. Wiemy, że zdrowie dobrze smakuje. Chcemy to pokazać naszym klientom – mówi Michał Błaszczyk, Dyrektor Zarządzający Stragan Rolnika.

Dostawy zaplanowane zostały na początku 3 dni w tygodniu. W kolejnych etapach planowane jest rozszerzenie działalności poza obszar Warszawy i okolic.

źródło: PR

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.