Rozbrykani Przyjaciele wkraczają na polski ekorynek

 

-tekst sponsorowany-

Firmę Freche Freunde czyli Rozbrykani Przyjaciele stworzyli Natasha i Alex Neuman, ponieważ chcieli zadbać o zdrowie swoich pociech. Niestety, w ofercie nie było zbyt wielu zdrowych, a zarazem wygodnych w użyciu produktów dla dzieci mających zapracowanych rodziców…

Wielu rodziców, wprowadzonych w błąd przez sprytne reklamy lub, co gorsze, ulegając namowom dzieci, czuło się zmuszonych kupować słodkie i tłuste przekąski. Natasha i Alex pomyśleli, że mogliby to zmienić na lepsze sprawiając, że owoce i warzywa staną się przyjazne i zabawne, dzięki czemu dzieciom będzie łatwiej się do nich przekonać. Ich mały synek Dylan stał się ich największą inspiracją i oczywiście degustatorem produktów numer jeden.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

My, Rozbrykani Przyjaciele naturalnie, jesteśmy zdrowe, radośnie harcujemy na ulicach i sklepowych półkach. W różnorakich kształtach, formach i kolorach, zebraliśmy się razem, żeby stworzyć ekologiczne, zdrowe i poręczne przekąski dla dzieci. Jesteśmy wystarczająco słodkie same w sobie, nie zawieramy dodatkowego cukru, nasza słodycz pochodzi od owoców i warzyw, które zawieramy. Jesteśmy super smaczne i nie potrzebujemy dodatków smakowych, nadmiernych ilości soli czy tłuszczu. To dlatego Tosia Truskawka jest jedynym składnikiem naszych chipsów owocowych, a Michalinka Marchewka stanowi większość w naszych musach owocowych i warzywnych.

Poza byciem przepysznymi przekąskami, uwielbiamy bawić dzieci i sprawiamy, że kochają one owoce i warzywa we wszystkich kształtach i rozmiarach. Uczymy dobrych nawyków żywieniowych, tego jak gotować zdrowo i mieć przyjemność z jedzenia. Dodatkowo nasze opakowania podlegają recyclingowi i uczymy dzieci od najmłodszych lat jak dbać o środowisko, które nas otacza.

Odwiedź nasz sklep internetowy www.rozbrykani.com.pl i zrób wielką niespodzianke swoim dziecom!

Brak postów do wyświetlenia