Teraz czytasz...
Royal Green – z pasji i miłości do natury
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Royal Green – z pasji i miłości do natury

Gdy Roy Jongens w 2008 roku sprowadził do Holandii pierwsze partie oleju kokosowego, nie spodziewał się, że rozpoczyna właśnie historię firmy, której ekologiczne produkty i suplementy diety dostępne będą w 35 krajach. Od niedawna także w Polsce!

Roy + All + Green = Royal Green, czyli jak to się zaczęło?

Roy Jongens stworzył w 2008 roku holenderską markę Royal Green z założeniem, że będzie poszukiwał zawsze w 100% certyfikowanych ekologicznych, czystych i naturalnych składników o najwyższej jakości.

Połączył swoje imię wraz z miłością do natury i tak powstała nazwa Royal Green.
Dzielenie się Mądrością płynąca z Natury stało się jego pasją i inspiracją do tworzenia unikatowych produktów spożywczych i suplementów. Obecnie w ofercie znajdziecie ponad 50 produktów!

Sukces w trakcie targów Natura Food

Marka Royal Green rozpoczęła sprzedaż na targach Natura Food & BeEco w Łodzi z wielkim sukcesem: dużo odwiedzających i pozytywne reakcje o produktach a na dodatek Złoty Medal Natura Food 2017 i Wyróżnienie BeEco!

 

Roy Jongens:
Roy Jongens

“Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem Złotego Medalu Natura Food 2017 dla Royal Green Oat Meal Gold (Złotej Owsianki) za najlepszy ekologiczny produkt zagraniczny. Dziękujemy również za otrzymanie Wyróżnienia BeEco 2017 dla naszego innowacyjnego suplementu Royal Green Magnesium. Jesteśmy dumni, że sędziowskie grono ekspertów doceniło nasze starania w dostarczaniu najbardziej innowacyjnych i unikalnych ekologicznych (certyfikaty Eko i Demeter) produktów na polskim rynku”.

Kontakt:

Profil Facebook | 

Wyłączny dystrybutor w Polsce | royalgreenpl@gmail.com | Anna Jaworska, Brawo tel.: : 731808525

 

Zobacz także


Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.