Teraz czytasz...
Pyszneko.pl 70% wzrost obrotów w 2020 roku i jednodniowe dostawy w 6 miastach
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Pyszneko.pl 70% wzrost obrotów w 2020 roku i jednodniowe dostawy w 6 miastach

Avatar photo

Pandemia przyspieszyła rozwój sprzedaży żywności ekologicznej w sieci. Potwierdzają to wyniki e-sklepu pyszneeko.pl, który stawia nie tylko na realizacje z wykorzystaniem tradycyjnych kurierów, ale także dostawy jednodniowe. Rok 2020 podsumowuje Michał Kapica, prezes spółki Smak Natury, właściciela pyszneeko.pl

 2020 rok był bardzo udany dla pyszneeko.pl. Udało nam się zwiększyć obroty o 70% przekraczając próg 10.000.000,00 zł obrotu netto. Ponad 3-krotnie zwiększyliśmy liczbę dostaw ekspresowych realizowanych w ciągu 4 godzin od momentu złożenia zamówienia (PyszneEKO Express). Wdrożyliśmy także jednodniowe dostawy w 6 największych miastach w Polsce. To świetny sposób, aby sprzedawać świeże, ekologiczne owoce i warzywa

– mówi Michał Kapica.

Dostawy żywności ekologicznej w jeden dzień

Dostawy jednodniowe działają w: Warszawie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. W stolicy możliwe jest otrzymanie zamówienia nawet  w ciągu 4 godzin od jego złożenia.

Coraz większa konkurencja w ekologicznym e-commerce

Michał Kapica prognozuje, że W 2021 roku sprzedaż żywności ekologicznej w internecie nadal będzie rosła, chociaż dużo wolniej niż 2020 roku. – Na pewno wyzwaniem jest pojawienie się wielu nowych graczy, często z dużym zapleczem kapitałowym – dodaje.

Delikatesy Smak Natury przy al. Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie

Smak Natury, czyli…

Smak Natury prowadzi dwa stacjonarne sklepy z żywnością ekologiczną w Warszawie oraz sklep internetowy pyszneeko.pl. Firma zajmuje się również dystrybucją ekoproduktów.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.