Pyszneko.pl 70% wzrost obrotów w 2020 roku i jednodniowe dostawy w 6 miastach

blank

Pandemia przyspieszyła rozwój sprzedaży żywności ekologicznej w sieci. Potwierdzają to wyniki e-sklepu pyszneeko.pl, który stawia nie tylko na realizacje z wykorzystaniem tradycyjnych kurierów, ale także dostawy jednodniowe. Rok 2020 podsumowuje Michał Kapica, prezes spółki Smak Natury, właściciela pyszneeko.pl

blank 2020 rok był bardzo udany dla pyszneeko.pl. Udało nam się zwiększyć obroty o 70% przekraczając próg 10.000.000,00 zł obrotu netto. Ponad 3-krotnie zwiększyliśmy liczbę dostaw ekspresowych realizowanych w ciągu 4 godzin od momentu złożenia zamówienia (PyszneEKO Express). Wdrożyliśmy także jednodniowe dostawy w 6 największych miastach w Polsce. To świetny sposób, aby sprzedawać świeże, ekologiczne owoce i warzywa

– mówi Michał Kapica.

Dostawy żywności ekologicznej w jeden dzień

Dostawy jednodniowe działają w: Warszawie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. W stolicy możliwe jest otrzymanie zamówienia nawet  w ciągu 4 godzin od jego złożenia.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Coraz większa konkurencja w ekologicznym e-commerce

Michał Kapica prognozuje, że W 2021 roku sprzedaż żywności ekologicznej w internecie nadal będzie rosła, chociaż dużo wolniej niż 2020 roku. – Na pewno wyzwaniem jest pojawienie się wielu nowych graczy, często z dużym zapleczem kapitałowym – dodaje.

blank
Delikatesy Smak Natury przy al. Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie

Smak Natury, czyli…

Smak Natury prowadzi dwa stacjonarne sklepy z żywnością ekologiczną w Warszawie oraz sklep internetowy pyszneeko.pl. Firma zajmuje się również dystrybucją ekoproduktów.

Brak postów do wyświetlenia