Teraz czytasz...
Przyprawy i kawy Dary Natury w nowych opakowaniach
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Przyprawy i kawy Dary Natury w nowych opakowaniach

Ekologiczne przyprawy i kawy Dary Natury dostępne są już w nowych opakowaniach. Poszerzyła się również paleta smaków.

Ekologiczne przyprawy w nowej odsłonie

Mając na uwadze sugestie konsumentów dotyczące wyglądu i funkcjonalności opakowania, z wielką starannością udało się stworzyć nowy projekt przy jednoczesnym zachowaniu tradycyjnych motywów nawiązujących do wieloletniej tradycji zielarskiej firmy Dary Natury.

czytamy na stronie Darów Natury.

Kawa żołędziówka eko, kawa z topinamburu z korzeniem mniszka eko, kawa orkiszowa eko w nowych opakowaniach

Odświeżone opakowania zyskały także kawy podlaskiego producenta. Oprócz nowych opakowań pojawiły się także nowości:

• KAWA Z KORZENIA CYKORII EKO 200G

Naturalny napój polecany jako zdrowa alternatywa klasycznej kawy. Cykoria znana była ze swoich cennych właściwości już w starożytności. Korzeń tej rośliny to doskonałe źródło insuliny będącej naturalnym probiotykiem, dzięki czemu wzmacnia odporność organizmu, chroni jelita oraz pomaga w usuwaniu toksyn. Cykoria polecana jest osobom dbającym o linię, gdyż wspomaga spalanie tłuszczów, wpływa korzystnie na metabolizm, a przy tym jest niskokaloryczna. Napój sporządzany z prażonej cykorii jest także wskazany dla dzieci w wieku szkolnym, ponieważ stymuluje procesy trawienne i nie zawiera kofeiny oraz innych alkaloidów.

• KAWA CZARNA MIELONA Z CHAGĄ 200G

Chaga to ludowy środek na wzmocnienie organizmu oraz wiele różnych dolegliwości, stosowany w Europie Środkowo-Wschodniej, a także Azji. Połączenie Chagi (często zwanej także czyrem brzozowym lub po prostu hubą) z kawą naturalną sprawia, że możemy delektować się smakiem i aromatem ulubionej kawy, a jednocześnie wzmacniamy organizm.

Dary Natury, czyli…

Dary Natury to podlaska firma specjalizująca się w produkcji ziół i mieszanek ziołowy. Oferta jest systematycznie poszerzania o inne produkty w kategorii żywności ekologicznej.

Opisy produktów od producenta.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.