Teraz czytasz...
Przybędzie orientalnych produktów z ekocertyfikatem
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Przybędzie orientalnych produktów z ekocertyfikatem

 

 

Herbata, przyprawy, przekąski, dania gotowe. Te produkty, w jakości BIO, planuje wprowadzić na polski rynek indyjska firma Bombay Bazaar. 

– Rynek żywności ekologicznej w Polsce rośnie i będzie się nadal rozwijał, gdyż poprawia się świadomość konsumentów, ich gotowość do zaopatrywania się w żywność wyprodukowaną metodami organicznymi – mówi Ashish Hinduja z firmy Bombay Bazaar i dodaje:

– W roku 2016 nasza oferta zostanie wzbogacona o wiele nowości. Oprócz herbaty i przypraw zaprezentujemy organiczne przekąski (suszone warzywa i owoce) i dodatki (jak proteinowe czy ziemniaczane chipsy, sosy, napoje), jak i dania typu “ready to cook” (jak różnego rodzaju płatki, dania z makaronem i ryżem do przygotowania w kilku prostych i szybkich krokach). A wszystko pod marką Organic Wellnes.

Premiera nowości odbędzie się w trakcie Targów World Food, które odbędą się w dniach 19-21 kwietnia 2016 roku w Warszawie. Podczas wydarzenia stworzona zostanie specjalna strefa EcoFood.

źródło: materiały prasowe

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.