Teraz czytasz...
Przedstawiciele firmy „Dary Natury” na Rajskiej Wyspie
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Przedstawiciele firmy „Dary Natury” na Rajskiej Wyspie

Dary natury

Przedstawiciele firmy „Dary Natury” odwiedzili Sri Lankę, jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi i kolebkę upraw przypraw oraz surowców zielarskich.

Celem podróży było poznanie lokalnych rolników, dostawców oraz właścicieli zakładów przetwórczych a także znalezienie najlepszej jakości herbat ekologicznych: białej, czarnej i zielonej, które wkrótce pojawią się w ofercie firmy.

Przedstawiciele Darów Natury odwiedzili lankijską prowincję Centralną (Kandy). W ten sposób chciano nie tylko poznać tamtejszą florę i zobaczyć przyprawy w stanie naturalnym, ale też dowiedzieć się na ich temat jak najwięcej.

W związku z rozwojem firmy, jak również dbając o najwyższą jakość produktów, postanowiliśmy postawić sobie za cel skrócenie łańcucha dostaw surowców importowych. Chcemy dobrze znać naszych dostawców i ich metody produkcji

– mówi Mirosław Angielczyk, właściciel firmy „Dary Natury”. I dodaje:

Możliwość odwiedzenia rolników ekologicznych w różnych zakątkach świata, a szczególnie poznanie osobiście naszych dostawców nawet w tak odległym kraju jak Sri Lanka, pozwala nam na zacieśnienie więzów, polepszenie warunków współpracy i lepszą znajomość surowców oraz ich jakości. Nasi partnerzy na Sri Lance nie są dla nas anonimowi, poznajemy rolników i ich rodziny, odwiedzamy zakłady przetwórcze i poznajemy sposoby obróbki surowców.

„Dary natury” z wizytą na Sri Lance

Uwaga przedstawicieli firmy zwrócona była również na warunki pracy ludzi. Odwiedzili oni ponadto ekologiczne plantacje herbaty i certyfikowane zakłady przetwórcze. Sri Lanka to bowiem kolebka herbaty cejlońskiej. Czerpiąc na jej temat wiedzę u źródła, przedstawiciele firmy „Dary Natury” przygotowują się do poszerzenia swojej oferty

Z Sri Lanki importowane są takie przyprawy jak pieprz, goździki, cynamon, gałka muszkatołowa. Dzięki podróży w rejony, gdzie można je spotkać w stanie naturalnym, jest możliwość zadbania o najwyższą jakość surowców. W ten sposób do klientów trafić mogą przyprawy pełne aromatu i dobrego smaku w rozsądnych cenach.

Firma „Dary Natury” od lat działa w branży zielarskiej, oferując również produkty związane ze zdrową żywnością. Wszystkie pochodzą z podlaskich lasów oraz gospodarstw ekologicznych.

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.