Przedstawiamy nową ekomarkę: Le Jardins de Gaia

-tekst sponsorowany-

 Firma Les Jardins de Gaia została założona w 1994 przez wielką pasjonatkę herbaty – Arlette Rohmer. Od niedawna herbaty tej marki dostępne są w Polsce.

Filozofia tworzenia produktów w Les Jardins de Gaia od początku opierała się na wielkim szacunku do matki ziemi (Gaia) oraz do ludzi którzy je tworzą. Dlatego jej naturalnym wyborem było wspieranie tradycyjnego rolnictwa ekologicznego oraz biodynamicznego.

– Surowce uprawiane w krajach trzeciego świata posiadają również certyfikat FAIRTRADE dzięki czemu lokalni producenci mogą zapewnić lepszą przyszłość dla siebie oraz swoich bliskich.Les Jardins de Gaia jest wierna swojej filozofii w każdym detalu dlatego wszystkie opakowania są w 100% biodegradowalne a atrament używany do druku jest produkowany na bazie wody – mówi Michał Wiśniewski z firmy Biotini, która dystrybuuje produkty Les Jardins de Gaia w Polsce.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

W ofercie dostępne są m.in.: herbata czarna, zielona, biała, żółta, rooibos i yerba mate. Biotini posiada także w ofercie kawę ekologiczną pod własną marką (więcej wkrótce).

Więcej informacji na www.biotini.pl

Brak postów do wyświetlenia