Teraz czytasz...
Producent żywności ekologicznej uhonorowany w konkursie designerskim
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Producent żywności ekologicznej uhonorowany w konkursie designerskim

Design opakowań Diet-food doceniony. Do firmy trafiło wyróżnienie w konkursie “Dobry Wzór 2017” organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Z uznaniem 17 ekspertów jurt spotkały się opakowania masła orzechowego BIO.


W ramach konkursu „Dobry Wzór” praktycy oraz teoretycy sztuki, designu oraz marketingu oceniają i nagradzają najlepsze ich zdaniem polskie opakowania”. Za projekt opakowań maseł Diet Food odpowiedzialny jest Wojciech Grzeluszka.

Diet Food to marka żywności ekologicznej skierowanej przede wszystkim do osób aktywnych i dbających o zdrowie. W ofercie znajduje się już ponad 100 produktów i cały czas przybywają nowe (ostatnio m.in. moringa bio, bio latte matcha, bio miąższ kokosa.

Cały czas się rozwijamy, uczymy i z pokorą podchodzimy do rynku ekologicznej żywności, choć można powiedzieć że praca stała się dla nas również ogromną pasją

mówi w rozmowie z Biokurierem, jeden z pomysłodawców marki, Michał Szafarz.

Więcej na temat konkursu Dobry Wzór: http://www.iwp.com.pl/projekty_dobry_wzor2017

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.