PROBIO wprowadza nowe opakowania produktów BIOHARMONIE

PROBIO, największy czeski producent żywności ekologicznej, prezentuje nowy design opakowań produktów z serii BIOHARMONIE.

Aby było bardziej przejrzyście

Zmiana koloru i stylu graficznego odzwierciedla aktualne trendy i umożliwia klientom lepszą orientację podczas wyboru produktów bezglutenowych.

Dużą zmianą jest barwne odróżnienie produktów bezglutenowych. Te klienci znajdą na półkach w zielonym kolorze. Opakowania produktów zawierających gluten pozostają pomarańczowe. Wychodzimy w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy będą mogli łatwiej i szybciej rozpoznać produkty z glutenem i bezglutenowe, a tym samym uniknąć niepotrzebnego szukania i analizowania składu

wyjaśnia Joanna Navrátilová z działu marketingu firmy PROBIO.

PRO BIO rozwija bezglutenowy młyn

Produkty bezglutenowe wytwarzane są w młynie bezglutenowym, który działa od 2014 roku.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

W  certyfikowanym młynie ekologicznym została zastosowana technologia, która gwarantuje zachowanie jakości surowca oraz bezpieczeństwo bezglutenowości produktów. To unikalna kombinacja zarówno w czechach, jak i w Europie. dzięki kolejnym fazom produkcji, takim jak hala, linia pakowania oraz magazyn i specjalistyczne laboratorium do przeprowadzania badań na zawartość gliadyny, jesteśmy w 100% pewni, że dostarczamy na rynek produkty  wolne od glutenu

dodaje Joanna Navrátilová.

We wspomniany projekt firma PROBIO zainwestowała już łącznie ponad 750 000 EUR. –

Dzięki umieszczeniu znaku “Euroliścia” z przodu opakowania, już na pierwszy rzut oka jest oczywiste, że mamy do czynienia z żywnością ekologiczną. Z tyłu znajdują się piktogramy, które sprawiają, że klient natychmiast zidentyfikuje produkt wegański lub RAW. Kolejna zmiana polega na powiększeniu czcionki nazwy produktu i wyraźniejszej prezentacji informacji o wartościach odżywczych.

zaznacza Joanna Navrátilová.

Firma PROBIO obchodzi w tym roku 25-lecie swojego powstania i zaprasza w dniu 15 lipca 2017 r. na uroczysty festyn “BIOSLAVNOSTI” do siedziby firmy w Starym Měste.

Brak postów do wyświetlenia