PROBIO z nowym wizerunkiem

Nowe logo, slogan i odświeżona strona internetowa – przy okazji 25 rocznicy założenia firmy, w PROBIO ostro zabrali się do pracy!

Głównym celem wprowadzanych zmian jest ułatwienie Klientom orientacji zarówno na www.probio.cz , jak i wśród marek naszych produktów. Nowe strony internetowe mają lekki, nowoczesny design, są jasne i czytelne. Nowy sklep internetowy umożliwia praktyczne wyszukiwanie produktów zgodnie ze specjalnymi wymaganiami żywieniowymi i eliminacją alergenów

wyjaśnia Joanna Navrátilová z działu marketingu PROBIO.

PRO BIO jest w trakcie rebrandingu. Zmienia się design opakowań. Ważna zamiana zajdzie także wśród oferowanych przez firmę marek.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Nowa linia produktowa PROBIO stopniowo zastąpi obecną linię BIOHARMONIE

zapowiada Joanna Navrátilová.

Do nowego wizerunku PROBIO przenika jej nierozerwalny związek z przyrodą i środowiskiem naturalnym.

Chcemy pogłębić społeczną świadomość dotyczącą żywności ekologicznej i rolnictwa ekologicznego. Stanowią one przede wszystkim realizację strategii ochrony naszej planety, wspierają różnorodność w przyrodzie i eliminują używanie zbędnych środków chemicznych

– uzupełnia Joanna Navrátilová.

Zrzut ekranu z nowej strony www PRO BIO
Zrzut ekranu z nowej strony www PRO BIO

O PROBIO

Firma PROBIO jest pierwszym czeskim producentem żywności ekologicznej. Prowadzi dwa własne gospodarstwa ekologiczne, posiada trzy ekologiczne młyny, w tym jeden bezglutenowy i oferuje obecnie ponad 1500 produktów w jakości ekologicznej.

Brak postów do wyświetlenia