Teraz czytasz...
PROBIO z nowym wizerunkiem
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

PROBIO z nowym wizerunkiem

Avatar photo

Nowe logo, slogan i odświeżona strona internetowa – przy okazji 25 rocznicy założenia firmy, w PROBIO ostro zabrali się do pracy!

Głównym celem wprowadzanych zmian jest ułatwienie Klientom orientacji zarówno na www.probio.cz , jak i wśród marek naszych produktów. Nowe strony internetowe mają lekki, nowoczesny design, są jasne i czytelne. Nowy sklep internetowy umożliwia praktyczne wyszukiwanie produktów zgodnie ze specjalnymi wymaganiami żywieniowymi i eliminacją alergenów

wyjaśnia Joanna Navrátilová z działu marketingu PROBIO.

PRO BIO jest w trakcie rebrandingu. Zmienia się design opakowań. Ważna zamiana zajdzie także wśród oferowanych przez firmę marek.

Nowa linia produktowa PROBIO stopniowo zastąpi obecną linię BIOHARMONIE

zapowiada Joanna Navrátilová.

Do nowego wizerunku PROBIO przenika jej nierozerwalny związek z przyrodą i środowiskiem naturalnym.

Chcemy pogłębić społeczną świadomość dotyczącą żywności ekologicznej i rolnictwa ekologicznego. Stanowią one przede wszystkim realizację strategii ochrony naszej planety, wspierają różnorodność w przyrodzie i eliminują używanie zbędnych środków chemicznych

– uzupełnia Joanna Navrátilová.

Zrzut ekranu z nowej strony www PRO BIO
Zrzut ekranu z nowej strony www PRO BIO

O PROBIO

Firma PROBIO jest pierwszym czeskim producentem żywności ekologicznej. Prowadzi dwa własne gospodarstwa ekologiczne, posiada trzy ekologiczne młyny, w tym jeden bezglutenowy i oferuje obecnie ponad 1500 produktów w jakości ekologicznej.

Zobacz także


Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.