Primavika. Mamy alternatywę dla śmieciowego jedzenia w szkołach

-tekst sponsorowany-

Wraz z pierwszym wrześniowym dzwonkiem, weszła w życie nowelizacja ustawy dotycząca bezpieczeństwa żywności i żywienia. Zgodnie z nią, sklepiki szkolne nie będą mogły sprzedawać tak zwanego “śmieciowego jedzenia”. Nowelizacja wpłynie również na skład i jakość żywności podawanej uczniom w stołówkach szkolnych.

Jedną z Firm, która propaguję zdrowy styl życia i popiera wycofanie tzw. “śmieciowego jedzenia” ze szkół, jest Primavika.

“Stawiamy na edukacje – projekty mające na celu propagowanie produktów ekologicznych, bez ulepszaczy smaku, sztucznych barwników i spulchniaczy.” Chcemy się dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem, dlatego jesteśmy współorganizatorem warsztatów, degustacji czy konferencji o tematyce prozdrowotnej”

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

podkreśla Bartosz Janicki, Marketing Manager Firmy Primavika.

Firma w swoim portfolio posiada produkty skierowane nie tylko dla Wegan i Wegetarian, ale także dla całych rodzin. Jednym z takich produktów jest ekologiczny ketchup Primaeco, bez dodatku cukru, który spełnia wymogi rozporządzenia Ministra Zdrowia. W portfolio firmy znajdziemy również warzywne pasztety i pasty, dania obiadowe bez cholesterolu, desery warzywno-owocowe. Jednym z flagowych produktów Primaviki są masła orzechowe o bogatej zawartości orzechów – stanowią one pyszny i pełnowartościowy zamiennik dla obficie słodzonych kremów i maseł czekoladowych.

Więcej odnośnie produktów Primavika przeczytasz na:

www.primavika.pl/ketchup-dla-dzieci-bio
www.blog.primavika.pl/dobry-wybor

Brak postów do wyświetlenia