Poznań. Gabinet kosmetyczny wykorzystujący tylko eko kosmetyki już w październiku!

W poznańskim ekogabinecie zabiegi kosmetyczne wykonywane będą w oparciu o kosmetyki ekologiczne. To nowość na polskim rynku.

-Wszystkie kosmetyki, akcesoria, łącznie z wyposażeniem Ekogabinetu posiadają certyfikaty europejskich organizacji ekologicznych, takich jak ECOCERT, Cosmebio, BDIH. To znaczy, że ich proces wytwarzania oraz proces wytwarzania surowców, z których się składają,  został na każdym etapie dokładnie skontrolowany. Ekogabinet, to nie tylko kosmetyki ale także naturalne, zabiegi na ciało i twarz. Ktoś powie, że naturalne to drogie, brzydko pachnie i nie działa? My łamiemy ten mit. Gwarantujemy, że w od naszych ekozabiegów można się uzależnić, a przyjemność i relaks jaką się z nich czerpie jest wyjątkowa. Ceny nie różnią się od cen konwencjonalnych zabiegów, a efekty są niesamowite. Uśmiechnięte, pięknie nawilżone i zrelaksowane twarze naszych klientek są tego najlepszym dowodem – przekonuje Edyta Oszkinis z Ekogabinetu.

Oficjalne otwarcie Ekogabinetu zaplanowane jest na dzień 17 października 2012 roku. Ekogabinet działać będzie przy ul Rakoniewickiej 23a.

Czyżby na polskim rynku kosmetyków naturalnych i ekologicznych dochodziło do pewnego przełomu?

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Niedawno pisaliśmy o otwarciu pierwszego eko salonu fryzjerskiego CULUM NATURA w Zduńskiej Woli (przeczytaj: Szkolenia dla fryzjerek naturalnych – relacja z zajęć w Austrii). Tym razem Ekogabinet w Poznaniu. Czy kolejne miejsca są już tylko kwestią czasu? Będziemy trzymać rękę na pulsie…

Brak postów do wyświetlenia