Teraz czytasz...
Poznaj Marilou BIO i wygraj jeden z 3 zestawów prezentowych [konkurs zakończony]
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Poznaj Marilou BIO i wygraj jeden z 3 zestawów prezentowych [konkurs zakończony]

Marilou Bio to około 40 kosmetyków obejmujących: kosmetyki oczyszczające i do demakijażu, dezodoranty ekologiczne, kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała, szampony i odżywki do włosów, balsamy do ust. Razem z polskim dystrybutorem marki, firmą EkoMea przygotowaliśmy dla Was szybki konkurs – na zwycięzców czekają zestawy prezentowe Marilou Bio. 

W swojej ofercie Marilou Bio posiada linię kosmetyków z olejem arganowym oraz kosmetyków ze składnikami morskimi. Co je wyróżnia?

Jakość poświadczona certyfikatem ECOCERT

Marilou Bio to prawdziwa ekologiczna marka, przeznaczona dla wszystkich kobiet, które chcą być eko. Kosmetyki są certyfikowane przez ECOCERT, który wymaga, by użyte składniki miały pochodzenie naturalne i były przetwarzane w przyjaznym dla środowiska procesie produkcji. Produkty spełniają także wymagania stowarzyszenia COSMEBIO.

Opracowane przez francuskich specjalistów

Produkty Marilou Bio zostały stworzone i są produkowane we Francji. Firma działa 7 lat rozwijając stopniowo swoją sieć dystrybucji w Europie i za oceanem. Kosmetyki Marilou Bio można nabyć w sklepach i delikatesach ekologicznych stacjonarnych i internetowych.

Teraz czas na konkurs.

Pytanie nr 1. Z jakiego kraju pochodzi marka Marilou BIO?

Pytanie nr 2. ??? – znajdziecie je na fanpejdżu MarilouBIO (przy okazji warto go polubić 😉)

I zadanie nr 3 napiszcie dlaczego to właśnie Wy macie otrzymać zestaw prezentowy i który wybieracie. 3 Najciekawiej umotywowane wiadomości zostaną nagrodzone.

Konkurs rozstrzygnięty [2017-06-27]

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Nie było łatwo wybrać zwyciężczynie, ale udało się. Prawidłowe odpowiedzi:

1. Francja

2. Ecocert, Cosmebio (zaliczaliśmy również odpowiedzi, w których pojawiał się tylko Ecocert lub tylko Cosmebio)

3. Tutaj było najtrudniej i dla nas i dla Was :-). Co ciekawe najwięcej z Was zainteresowało sie zestawem prezentowym ODRODZENIE SKÓRY MORSKIE ALGI.

Ostatecznie po ciężkich naradach wyłoniliśmy 3 laureatki.

Natalia S. (ODRODZENIE SKÓRY MORSKIE ALGI), Marian Sh (CODZIENNY RYTUAŁ PIELĘGNACYJNY), Paulina K. (PIELĘGNACJA SKÓRY Z OLEJEM ARGANOWYM).

Na zwycięzców czekają 3 zestawy (z każdego rodzaju po jednym) kosmetyków Marilou BIO).

Zestaw prezentowy CODZIENNY RYTUAŁ PIELĘGNACYJNY

Zestaw prezentowy PIELĘGNACJA SKÓRY Z OLEJEM ARGANOWYM

Zestaw prezentowy ODRODZENIE SKÓRY MORSKIE ALGI – do cery normalnej i mieszanej

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@biokurier.pl do poniedziałku 26.07 (godz. 23:59:59). O wynikach poinformujemy we wtorek w godzinach popołudniowych.

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest Eko Media Karol Przybylak z siedzibą przy ul. Siedleckiej 62 w Bydgoszczy. Konkurs odbywa się na terenie Polski i skierowany jest do osób przebywających na terenie Polski lub będących w stanie wskazać znajdujący się w Polsce adres, na który może być dostarczona nagroda.

2. Konkurs polega na udzieleniu prawidłowej odpowiedzi na 2 pytania (1 opublikowane na fanpage’u Marilou BIO oraz  1 w serwisie biokurier.pl) i 1 zadanie (opublikowane na biokurier.pl) w dniu 21.06.2017 . Pomocny w uzyskaniu odpowiedzi jest artykuł opublikowany w serwisie biokurier.pl

3. Nagrodzone zostaną najciekawsze zdaniem redakcji odpowiedzi przesłane na adres konkursy@biokurier.pl . Przesyłając zgłoszenie nadawca zgadza się na przetwarzanie danych osobowych przez Eko Media Karol Przybylak w celach związanych z realizacją konkursu.

4. Nagrody przewidziane w konkursie to 3 zestawy produktów Marilou BIO.

  • Zestaw prezentowy CODZIENNY RYTUAŁ PIELĘGNACYJNY
  • Zestaw prezentowy PIELĘGNACJA SKÓRY Z OLEJEM ARGANOWYM
  • Zestaw prezentowy ODRODZENIE SKÓRY MORSKIE ALGI – do cery normalnej i mieszanej

Ich fundatorem jest EKOMEA Sp. z o.o.ul. Kukiełki 3a02-207 Warszawa

5. Przesłanie odpowiedzi na adres konkursy@biokurier.pl oznacza akceptację regulaminu oraz na przetwarzanie nadesłanych danych osobowych na potrzeby realizacji konkursu oraz akceptację naszej polityki prywatności.

6. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. Przesłanie większej ilości zgłoszeń skutkuje dyskwalifikacją z konkursu.

7. Listę zwycięzców opublikujemy na stronie biokurier.pl. Zwycięzców powiadomimy również drogą e-mailową. Uczestnik odpowiada za dostarczenie organizatorowi konkursu danych niezbędnych do wysyłki nagrody.

8. Nie ma możliwości wymiany nagrody na ekwiwalent pieniężny.

9. Wszelkie reklamacje dot. Konkursu można zgłaszać na adres konkursy@biokurier.pl przez 2 dni od zakończenia konkursu. O naszej decyzji poinformujemy również drogą emailową.

10. Wszystkie kwestie nieujęte w niniejszym regulaminie rozstrzygane będą przez Kodeks Cywilny.

11. Lista zwycięzców opublikowana zostanie w dniu 27.06.2017 na portalu biokurier.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.