Teraz czytasz...
Powstanie ogólnoeuropejska sieć sklepów eko?
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Powstanie ogólnoeuropejska sieć sklepów eko?

Sieć ekodelikatesów działająca w różnych europejskich krajach – to cel jaki stawia sobie EcorNaturaSi, główny udziałowiec Organic Farma Zdrowia.

Plany włoskiej firmy zdradził prezes Organic Farma Zdrowia, Sławomir Chłoń podczas rozmowy z portalem wiadomoscihandlowe.pl .

Stworzenie sieci ma się odbyć poprzez zakupienie już działających podmiotów. Nie jest jeszcze pewne, czy sieć działać będzie pod jedną wspólną marką, czy też zachowane zostaną lokalne brandy.

EcorNaturaSi S.p.A. już w tej chwili jest jednym z największych dystrybutorów żywności ekologicznej oraz produktów biodynamicznych w Europie. Firma wywodzi się z Włoch. Od 2016 r. jest głównym udziałowcem w spółce Organic Farma Zdrowia.

Organic Farma Zdrowia to największa w Polsce sieć samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznymi i tradycyjnymi. Sieć składa się z 31 delikatesów stacjonarnych w największych miastach Polski i delikatesów on-line.

Źródło: wiadomoscihandlowe.pl

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.