Pomóż dzieciom! – ekologiczne słodycze dla dzieci z ubogich rodzin

Podaruj choć 1 słodycz najbardziej potrzebującym  i niepełnosprawnym dzieciom. Na paczki świąteczne czeka 36 dzieci z ubogich rodzin. Rusza akcja „Pomóż dzieciom”.

 

W ramach akcji Pomóż DZIECIOM!” – przygotowaliśmy zestawy słodyczy ekologicznych dla 36 dzieci z 17 rodzin, w których większość to dzieci niepełnosprawne – mówi Agnieszka Michalak z firmy Eksperci Ekologii, która koordynuje akcję.

 

Aby pomóc dzieciom trzeba dokonać zakupów w sklepie organiczny.pl i przekazać je na rzecz dzieci. Dokładne instrukcje znajdują się na stronie organiczny.pl . Wartość zestawu smakołyków wynosi 55 zł, a zysk z marży zostanie przekazany na dodatkowe prezenty dla dzieci. Akcja trwa od 29.11 do 9.12.2011 r.

 

Paczki ze słodyczami zostaną przekazane 10.12.2011 r. w Otwockim Centrum Kultury podczas „Spotkania choinkowego”. Spotkanie choinkowe organizowane jest od 9 lat przez Stowarzyszenie Interclub Femina – Klub Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych w Otwocku. Tym razem odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Poniatowskiego 10 w Otwocku.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Biokurier patronuje akcji.

 

 

Chcesz być na bieżąco z BIO? Zapisz się na nasz newsletter (u dołu po lewej stronie)
lub sprawdź nasze profile na portalach społecznościowych Facebook i Twitter!     

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim!Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym

Brak postów do wyświetlenia