Teraz czytasz...
Polska żywność ekologiczna na Bliskim Wschodzie? Jest szansa
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
Bio Kurier

Polska żywność ekologiczna na Bliskim Wschodzie? Jest szansa

Avatar photo

Bliski Wschód i targi „Middle East Organic & Natural Products Expo” w Dubaju to szansa dla polskich producentów żywności, którym brakuje rynków zbytu, by móc osiągnąć długo wyczekiwany zysk z prowadzonej działalności.

Targi „Middle East Organic & Natural Products Expo” w Dubaju to wyjątkowe i największe wydarzenie na Bliskim Wschodzie poświęcone produktom naturalnym i ekologicznym, służącym zdrowiu i środowisku naturalnemu. Od momentu powstania w 2003 r. wydarzenie ciągle rośnie i jest realnym odzwierciedleniem rozwoju rynku.

Dotarcie do tak dużej i odpowiedniej grupy kupców i dystrybutorów, którzy czekają na dobrej klasy wyroby ekologiczne i naturalne to coś, co może odmienić trend sprzedaży naszych rodzimych firm i rolników. Tym bardziej, że mają pieniądze i są skłonni za tę żywność dużo zapłacić! Gdy jeszcze wziąć pod uwagę fakt, iż organizatorzy wydarzenia posiadają status pośrednika handlowego i wspierają podmioty zarówno na etapie transportu, jak i dystrybucji, to nawet małe polskie firmy mogą doświadczyć ekspansji na Bliskim Wschodzie, by w dalszym etapie rozwinąć swoją dystrybucję na cały region MENA (Middle East i North Africa), czyli Bliski Wschód i Afryki Północnej

– mówi Żaneta Geltz ze Stowarzyszenia HAPPY EVOLUTION GLOBAL ASSOCIATION, które już po raz kolejny będzie aktywnie promować polską żywność ekologiczną w Dubaju.

Targi „Middle East Organic & Natural Products Expo” mają za zadanie ściągnąć oferentów z Europy i krajów Indonezji, by zaprosić do stałej współpracy nie tylko producentów żywności i środków pielęgnacyjnych, ale także dostawców eko-rozwiązań dla kanału HoReCa, producentów podążających zgodnie z duchem zero waste, czyli opakowań biodegradowalnych, systemów dla hotelarzy czy restauratorów i innych podmiotów stojących u progu transformacji w kierunku ekologii.

Dyrektor targów, Shinu Pillai, chwali się mierzalnymi sukcesami: „Nowa strategia online do offline O2O Connect”, którą zainicjowaliśmy w ubiegłym roku, odniosła ogromny sukces i zrealizowała ponad 865 umówionych wcześniej spotkań z wykwalifikowanymi nabywcami. Nasze programy Hosted Buyer i VIP ściągnęły firmy, które w ciągu 3 dni wygenerowały obrót około 317 milionów USD. Kolejnym wydarzeniem (wprowadzonym już w 2017 r.) było wprowadzenie na rynek usługi organic247, które łączyło dostawców i nabywców przez cały rok, a nie tylko 3 dni imprezy.

Więcej informacji o targach znaleźć można na: www.organicandnatural.com/poland

Targi odbywają się 3-5 grudnia 2019 r., a blisko 90% powierzchni jest już wykupione, należy więc podjąć decyzję jak najszybciej.

Co: Targi „Middle East Organic & Natural Products Expo” w Dubaju
[żywność, zdrowie, uroda, rolnictwo, architektura i ochrona środowiska, usługi HoReCa]
Gdzie: Dubaj, Emiraty Arabskie
Kiedy: 3-5.12.2019 r., rejestracja www.organicandnatural.com/stand-booking
Kontakt: promotion@happyevolution.tv tel. 607 085 807, Żaneta Geltz

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.