Teraz czytasz...
Polagra 2018. Oznakowanie żywności, novel food, marki własne – to tylko niektóre tematy szkoleń
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Polagra 2018. Oznakowanie żywności, novel food, marki własne – to tylko niektóre tematy szkoleń

Już we wtorek 8 maja, zaraz po długim weekendzie rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia zaplanowano wiele szkoleń i prezentacji. Mamy do rozdania zaproszenia na targi.

Jak prawidłowo oznakować żywność?

Podczas ubiegłorocznej edycji Polagra Food w szerokim gronie prowadzona była dyskusja na temat tego czy są jednak jakieś ograniczenia w stosowaniu takich oznaczeń „polskie”, „rodzime”, „domowe”, „tradycyjne”. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników targów. W tym roku, podczas targów, ponownie podjęty zostanie temat prawidłowego znakowania żywności, ale już w nieco szerszym aspekcie.

Szkolenie „Zasady znakowania żywności” odbędzie się 9 maja o godz. 11.30.

Novel food i konkurs. Wejściówki na Polagrę do wygrania!

Nasiona chia, olej z mikroalg, jadalne skrzydła owadów – to tzw. nowa żywność („novel food”). Którego dnia targów Polagra Food odbędzie szkolenie na temat wprowadzania nowej żywności do obrotu?

Czy „mleko kokosowe” nadal sprzedamy jako mleko, a „masło orzechowe” pozostanie masłem? Czy każdy produkt spożywczy będzie można oznaczyć jako „polski” lub „tradycyjny”? Czy lody „szampańskie” muszą mieć smak szampana?

To tylko niektóre z pytań, na które znajdą odpowiedź uczestnicy targów Polagra Food.

Na spotkaniu poruszony zostanie również temat dopuszczalności stosowania na opakowaniach żywności popularnych w branży oświadczeń żywieniowych i zdrowotnych takich jak np. „Nie zawiera …”. Prelegentki, wspólnie z uczestnikami, będą dyskutować jak sprostać wymogom w tym zakresie, biorąc pod uwagę fakt, że sposób formułowania etykiety produktu ma niebagatelny wpływ a podejmowane przez konsumentów decyzje. Opowiedzą o „dobrych praktykach” w branży i wskażą również i te, które były kwestionowane przez organy kontroli.

Konkurs. Wejściówki na Polagrę do wygrania

Kiedy odbędzie się prelekcja Żywność innowacyjna – najnowsze zasady wprowadzania do obrotu tzw. „nowej żywności”?

>> [KONKURS]<<Sprawdźcie na www.polagra-food.pl i prześlijcie odpowiedź na konkursy@biokurier.pl . Pierwsze 10 osób otrzyma wejściówki na Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD, które odbędą się w dniach 8-10 maja.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku 26 kwietnia 2018 do 23:59:59

Regulamin konkursu

Regulamin konkursu
1. Organizatorem konkursu jest Eko Media Karol Przybylak z siedzibą przy ul. Siedleckiej 62 w Bydgoszczy. Konkurs odbywa się na terenie Polski i skierowany jest do osób przebywających na terenie Polski.

2. Konkurs polega na udzieleniu prawidłowej odpowiedzi na pytanie: Kiedy odbędzie się prelekcja Żywność innowacyjna – najnowsze zasady wprowadzania do obrotu tzw. „nowej żywności”?
3. Nagrodzone zostaną najciekawsze zdaniem redakcji odpowiedzi przesłane na adres konkursy@biokurier.pl . Przesyłając zgłoszenie nadawca zgadza się na przetwarzanie danych osobowych przez Eko Media Karol Przybylak w celach związanych z realizacją konkursu.

4. Nagrody przewidziane w konkursie to wejściówki na Targi Polagra Food 2018. Otrzyma je pierwszych 10 osób, które prześlą prawidłową odpowiedź na adres e-mail konkursy@biokurier.pl w terminie do czwartku 26 kwietnia 2018 godz 23:59:59. Wejściówki zostaną przesłane do zwycięzców drogą e-mailową.

5. Przesłanie odpowiedzi na adres konkursy@biokurier.pl oznacza akceptację regulaminu oraz na przetwarzanie nadesłanych danych osobowych na potrzeby realizacji konkursu oraz akceptację naszej polityki prywatności.

6. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. Przesłanie większej ilości zgłoszeń skutkuje dyskwalifikacją z konkursu.

7. Zwycięzców powiadomimy o wygranej drogą e-mailową. Brak odpowiedzi na e-maila w piątek 27 kwietnia oznacza brak wygranej.

8. Nie ma możliwości wymiany nagrody na ekwiwalent pieniężny.

9. Wszelkie reklamacje dot. Konkursu można zgłaszać na adres konkursy@biokurier.pl przez 2 dni od zakończenia konkursu. O naszej decyzji poinformujemy również drogą emailową.

10. Wszystkie kwestie nieujęte w niniejszym regulaminie rozstrzygane będą przez Kodeks Cywilny.

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.