Pojawiają się nowe marki ziołowych ekoherbat

Hari Tea i Shoti Maa to herbaty, które łączą starożytną wiedzę ajurwedysjką z ziołami i przyprawami.

– Twórcy herbat Hari Tea i Shoti Maa od wielu lat zbierali wiedzę o herbacie, zdrowiu oraz życiu. Dzięki temu oraz ogólnemu postępowi w nauce i medycynie, stworzyli herbaty, które oprócz tego, że są zdrowe i skomponowane jedynie z ekologicznych składników, to również doskonale smakują – przekonuje Katarzyna Toffel-Kuźniar, ze sklepu herbatyorganiczne.pl.

Hari Tea to linia ekskluzywna 11 rodzajów kombinacji ekologicznych herbat, ziół i przypraw umieszczanych w całkowicie naturalnych, 100% bawełnianych woreczkach. W lini tej wyróżniamy ziołowe napary, herbaty zielone oraz czarne z ziołami i przyprawami.

Shoti Maa to linia 3 różnych kategorii herbat, które zostały skomponowane z najwyższą starannością, zgodnie z ajurwedyską wiedzą, używając ekologicznych i w 100% organicznych ziół i przypraw. Woreczki wykonane są bez użycia metalowych narzędzi i kleju, indywidualnie zapakowane dla zapewnienia zapachu i smaku.

Podoba Ci się to, o czym piszemy?     

Kategoria Czakry została stworzona, aby zadowolić i ukoić zmysły na wiele różnych sposobów. Siedem różnych smaków, przygotowanych zgodnie z ajurwedyjską tradycją, stymuluje centra energetyczne w ciele.

Kategoria Żywioły to staranie dobrana mieszanka tradycyjnych ziół i przypraw, aby przywrócić harmonię pomiędzy żywiołami ziemi, wody, ognia, powietrza i eteru.

Kategoria Cykle dnia są tak skomponowane, aby towarzyszyć nam w podróży poprzez poszczególne cykle dnia. Mogą one dać doświadczenie bycia w przepływie, wspierają codzienne czynności życiowe.
Herbaty te charakteryzują się nie tylko tym, że są ekologiczne, ale także przy ich produkcji stosuje się najwyższe standardy etyczne (fairtrade, certyfikaty UE, EKO, HACCP).

Producentem herbat jest firma Hari’s Treasure.

Dystyrbucja w Polsce www.herbatyorganiczne.pl

Brak postów do wyświetlenia