Teraz czytasz...
Plonoteka. Nowy targ z żywnością ekologiczną w Warszawie
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Plonoteka. Nowy targ z żywnością ekologiczną w Warszawie

Avatar photo

Plonoteka to nowy koncept, który rusza 5 października 2019 roku na terenie Elektrowni Powiśle w Warszawie. 100% certyfikowanej żywności organicznej bezpośrednio od rolników i producentów – zapowiadają organizatorzy.

Plonoteka. Wystawcy, którzy zapowiedzieli przybycie

Wśród wystawców, którzy zapowiedzieli, że pojawią się na Plonotece są: Farma Świętokrzyska, Gospodarstwo Ekologiczne Sątyrz, Piekarnia Gzik, Ekologiczna Przetwórnia Mleka Koziego Capra Campinos, Gospodarstwo Ekologiczne Sokół, Gospodarstwo Ekologiczne Czesław Jakubczak (k. Mogielnicy), Gospodarstwo Ekologiczne Piotr Rawski (Leoncin).

Elektrownia Powiśle, czyli…

Elektrownia Powiśle to nowa odrestaurowana przestrzeń starego zakładu. Jak opisują ją właściciele, jest: pierwszym tego typu projektem w Polsce, łączącym wypoczynek i rozrywkę z ofertą zakupową, typową dla nowoczesnych przestrzeni handlowych występujących na najbardziej aspirujących rynkach na całym świecie.

 

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.