Teraz czytasz...
Pijalnia Ziół i Herbat Dary Natury – wkrótce otwarcie
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl
X Targi Ekostyl | reklama | Biokurier.pl

Pijalnia Ziół i Herbat Dary Natury – wkrótce otwarcie

Warszawska Pijalnia Ziół Dary Natury ruszy przy ul. Mokotowskiej 19 (wejście od ul. Marszałkowskiej). Otwarcie wkrótce.

Klimat Podlasia w centrum Warszawy

Zainteresowanie zdrową żywnością, ziołolecznictwem a także tradycyjnym rzemiosłem stale rośnie, a wakacje w Polsce w klimatycznych agroturystykach zyskują na popularności. Dary Natury chcą przybliżyć mieszkańcom Warszawy magię sielskiego, tradycyjnego Podlasia bez konieczności wyjazdu poza miasto. Anna Angielczyk, która zarządza tym przedsięwzięciem, chciałaby, aby Pijalnia stała się miejscem, gdzie można przyjść się wyciszyć i zadbać o zdrowie w przyjemnej atmosferze podlaskiej chatki.

Wnętrze Pijalni to harmonijne połączenie rzemieślniczych elementów ze starego drewna z nowoczesnością. Duża część wyposażenia przyjechała prosto z Korycin, z malowniczej miejscowości, gdzie swoją siedzibę mają Dary Natury, dzięki czemu będziemy mogli poczuć wyjątkowy klimat.

Pijalnia Ziół i Herbat Dary Natury razem z firmowym sklepem

Lokal Pijalni będzie podzielony na dwie części – Pijalnię i sklep firmowy. W Pijalni będzie można skosztować ziołowych naparów, liściastych herbat, aromatycznych kaw ziołowo-zbożowych, lemoniad oraz soków. W ofercie znajdą się także ekologiczne wypieki i przekąski na słodko i wytrawnie z opcjami wegańskimi i bezglutenowymi.

Skład wszystkich produktów serwowanych w Pijalni będzie oparty o produkty z oferty Darów Natury, które będzie można także zakupić w sklepie. Obok sklepu w Korycinach, będzie to sklep z największym asortymentem firmy.

Miejsce na spotkania i warsztaty

Pijalnia Ziół Dary Natury ma być także miejscem, gdzie poprzez organizację spotkań i warsztatów będą popularyzowane tematy związane ze zdrową żywnością i ekologią.

Czynna od rana!

Pijalnia rozpocznie działalność pod koniec września. Będzie czynna 7 dni w tygodniu, od wczesnych godzin porannych, aby zaoferować zdrową alternatywę dla śniadania w sieciowych kawiarniach. Osoby spieszące się rano do pracy będą mogły wziąć na wynos kubek z naparem z pobudzających ziół i świeżą kanapkę z ekologicznego pieczywa z dodatkiem warzywnych past i świeżych warzyw.

Pierwsza Pijalnia Ziół i Herbat uruchomiona została w Supraślu (ul. abp. gen. M. Chodakowskiego 3) koło Białegostoku. Zarówno ona jak i warszawski oddział są połączone ze sklepem firmowym, w którym znaleźć będzie można wszystkie produkty z oferty firmy Dary Natury.

Zdjęcie pochodzi z fanpage’a: www.facebook.com/PijalniaZiolDARYNATURY/

 

Ten serwis używa cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Sprawdź naszą politykę prywatności.

Żadne materiały z tej strony nie mogą być jakikolwiek sposób powielane bez pisemnej zgody redakcji.